Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Dormeo Клуб 5* Премиум членство

Photo
Video

Дали сакате да купувате со ексклузивни привилегии? Дали сакате да штедите со секоја нарачка и да добивате понуди достапни само за Вас? Станете Клуб 5 * Премиум член и искористете ги сите овие привилегии.

Специјална понуда. Со секое Клуб 5* Премиум членство, добивате ПОДАРОК Dormeo Siena Класична перница.
Dormeo Клуб 5* Премиум членство
1.390,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Дали сакате да купувате со ексклузивни привилегии? Дали сакате да штедите со секоја нарачка и да добивате понуди достапни само за Вас? Станете Клуб 5 * Премиум член и искористете ги сите овие привилегии.

Дознајте повеќе
Детали за производот

ПОДАРОК Dormeo Siena Класична перница

Специјална понуда. Со секое Клуб 5* Премиум членство, добивате ПОДАРОК Dormeo Siena Класична перница.

Ексклузивни предности:

 • Клуб брошура - Попусти и понуди на наши производи
 • Попусти од наши партнери - Специјални понуди подготвени заедно со нашите партнери
 • Вредносни ваучери - Ваучери во вредност од 2x300 ден. и 2x400 ден. (важност 4 недели)
 • Дополнителна гаранција - Гаранција од 12 месеци на електрични производи.
 • Вреден подарок - Со секое зачленување, добивате вреден подарок
 • Наградни игри - Учество во специјални наградни игри
 • Најдобри понуди од нашите брендови - достапни само за Клуб5* купувачи
 • Бесплатен каталог - доставен до вашиот дом

Партнери на Клуб 5*:

 1. Сава осигурување: - заштеда од 500 денари за домаќинско осигурување - заштеда од 1000 денари за каско осигурување
 2. Хотел Монтана Палас: – 2 ноќевања по цена од 1, со вклучен појадок (заштедете 1540 денари)
 3. Очна оптика Геталдус: – Ваучер со заштеда од 300 денари, кои се добива при купување на производи со вкупна вредност од над 3000 денари.
 4. Силуете: - ваучер со заштеда од 600 денари, при користење на услуги со вкупна вредност од над 3000 денари. - хит третман за слабеење криолиполиза, 2 третмани по цена од 1( заштедете 2700 ден)
 5. Шатци:– ваучер со заштеда од 15%, при купување на производи со вкупна вредност од над 5000 денари.
 6. Сковин:– ваучер со заштеда од 10%

Станете Клуб 5* член и уживајте во одличните предности кои ги имаат нашите членови!

Дали сакате да купувате со ексклузивни привилегии? Дали сакате да штедите со секоја нарачка и да добивате понуди достапни само за Вас? Станете Клуб5* член и искористете ги сите овие привилегии.

Голем број на производи достапни само за Вас

Клуб5* е посебна програма од нашите брендови Dormeo, Delimano, Top Shop, Walkmaxx, Rovus и Wellneo. Само со Клуб5*, секогаш ќе имате пристап до нашите најатрактивни попусти, изненадувања и понуди со вредни подароци.

Искористете ги сите предности веднаш!

Клуб5* е програма со која ќе ги почувствувате привилегиите уште веднаш по Вашата прва нарачка.

Технички карактеристики
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи 2 рецензии

5

2 рецензии

2 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

ace

www.topshop.com.mk

dormeo
najdobri

Сузе

www.topshop.com.mk

*****
Љубов на прв поглед ♥️ * * * * *

2 производ(и)

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.