Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-64%

Запознајте ја нашата кадифена играчка, нашиот неверојатен снешко кој секогаш ќе биде тука за вашето дете, да му прави друштво, да се консултира со него или едноставно да му биде другар. Со неговите димензии од 13 x 25 x 30 см. и тежина од само 129 г., оваа играчка е одлична за најмалите и најпосакуван подарок за празниците!

Кадифена играчка

Редовна цена: 690,00 ден.


Специјална цена: 249,00 ден.

Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Запознајте ја нашата кадифена играчка, нашиот неверојатен снешко кој секогаш ќе биде тука за вашето дете, да му прави друштво, да се консултира со него или едноставно да му биде другар. Со неговите димензии од 13 x 25 x 30 см. и тежина од само 129 г., оваа играчка е одлична за најмалите и најпосакуван подарок за празниците!

Дознајте повеќе
Детали за производот

Пријател за секое дете

Сите се сеќаваат на нивната омилена кадифена играчка. Само потсетете се – каде и да сте оделе, мечето било со вас, зарем не? Сега можете да му го подарите овој подарок на пријателство на вашето дете. Запознајте се со нашата новогодишна кадифена играчка,  прекрасен снешко со сјаен црвен шал. Негови хобија се играње забавни зимски игри и јадење премногу сладолед. Со љубезна насмевка која за миг ги топи срцата, овој симпатичен снешко сигурно ќе го заштити вашето дете од лошите соништа.

Најдобриот подарок

Тој претставува се што еден кадифен пријател треба да биде! Со бескрајно убаво лице и меко тело кое може да се стиска, тој е неодолив за сите дечиња. Со димензии од 13 x 25 x 30 см и со тежина од само 129 гр., овој крзнен пријатен е со совршени димензии за дечињата да можат да го држат, што го прави да биде најдобриот новогодишен подарок кој децата би можеле да го замислат. Нема да можете да го одвоите вашето дете од него!

Ќе биде секогаш тука за вашето дете

Овој мал снешко ќе биде секогаш тука за вашето дете - ако треба да му даде утеха, да му прави друштво за време на дневните активности или едноставно да му биде другарче. Гушкањето на убавиот материјал на снешкото има неверојатен смирувачки ефекти – децата веднаш се чувствуваат посмирени па затоа се и одлични другари за спиење. Ниту едно момче или девојче не се чувствува осамено кога нивното сакано кадифено мече им е при рака.

Дури и одржувањето на играчката е детска игра

Како родител, вие го сакате најдоброто за вашето дете. Исто така сакате овој снешко да му прави друштво колку што е можно подолго, па затоа еве неколку инфомрации за одржувањето на играчката: прекривката и полнењето се направени од 100% полиестер па затоа се препорачува рачно перење. Играчката брзо се суши!

Омилената играчка на секое дете

Секое дете е различно и никогаш нема да знаете која играчка ќе ја засака, но снешкото сигурно ќе стане омилениот кадифен пријател за вашето дете. Тоа е одлично за сите возрасти – помалите сигурно ќе сакаат да го стискаат, додека поголемите дечиња ќе сакаат да зборуваат со него и да направат да игра на забавни песни. Без разлика дали ќе биде стискано во прегратки, влечено за вратот или ќе се носи на бескрајни забави, овој прекрасен снешко ќе биде најдобриот пријател на вашето дете!

Технички карактеристики
Димензија 13x25x30 cm
Материјал 100% polyester
Тежина 129 g

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома