Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Луди зимски попусти

Луди зимски попусти - Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

 
[banner_timer]
 

Top Shop Slim 'n Lift Caresse Jeans Еластични фармерки

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Збогувајте се со масните наслаги на половината и стомакот. Ви ги претставуваме најудобните, модерни еластични фармерки во кои ќе изгледате и ќе се чувствувате одлично.

Top Shop Slim 'n Lift Caresse Jeans Еластични фармерки
690,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Збогувајте се со масните наслаги на половината и стомакот. Ви ги претставуваме најудобните, модерни еластични фармерки во кои ќе изгледате и ќе се чувствувате одлично.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Збогувајте се со масните наслаги на половината и стомакот.

Slim ‘n Lift Caresse еластичните фармерки се удобни и меки и многу брзо ќе бидат дел од вашата омилена гардероба. Без копчиња, патенти и нитни, Slim ‘n Lift Caresse се секогаш во мода.

 • Ги сокрива наслагите на стомакот
 • Лесен материјал кој „дише“
 • Подигнуваат, тонираат и обликуваат

Збогувајте се со масните наслаги на половината и стомакот. Ви ги претставуваме најудобните, модерни еластични фармерки во кои ќе изгледате и ќе се чувствувате одлично!

Достапни бои: црна, сина и бледо сина

 • Црни хеланки совршен за на работа, во комбинација со шарена кошула или блуза. Безвременски класика.
 • Темно сините хеланки ќе бидеат ваш постојан придружник при патување со пријателите или пак шопинг. Извонредно модерна боја која се вклопува совршено со секој стил.
 • Светло сини хеланки со модерен и стилски изглед. Вашата имагинација нека биде инспирација за да создадете модерна комбинација на облека!

Облечете ги и веднаш изгледајте и чувствувајте се одлично!

Горниот дел го затега вашиот стомак, а зоните со компресија го подигаат вашиот задник. Збогувајте се со масните наслаги на половината и стомакот. Ви ги претставуваме најудобните, модерни еластични фармерки во кои ќе изгледате и ќе се чувствувате одлично!

Предности:

 • Slim 'N Lift Caresse еластичните фармерки се изработени со SlimFlex технологијата за привлечен изглед
 • Изгледаат како фармерки, но се меки како хеланки
 • Без копчиња, патенти и нитни
 • Удобни

Технички карактеристики:

 • Достапни броеви: S/M, L/XL, XXL.
  број EU број
  S/M 36–38
  L/XL 38–40
  XXL 40-42
 • Материјал: 98% Полиестер 2% Еластин
 • Се перат во машина на 30 степени
Технички карактеристики
Материјал еластин
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

ninu

www.topshop.com.mk

preubavi farmerki
ovie farmerki se mnogu ubavi i komotni i bi gi preporacala na site stesnuva i ve pravi da izgledate poslanii ubavi a e i mnogu moderen :D

1 производ(и)

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.