Нема производи во вашата кошничка.

Black Friday во лето

Black Friday во лето - ПОПУСТИ дури до -70% и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА сo секоја онлајн нарачка!

ПОПУСТИ дури до -70% и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА сo секоја онлајн нарачка!

до-70%
 
[banner_timer]
 

Rovus Storm Vac Правосмукалка

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Rovus Storm Vac е правосмукалка дизајнирана за побрзо чистење на вашиот дом. Можете да ја менувате од исправена во рачна употреба со едноставен клик. Дизајнот ја прави лесна за маневрирање, додека пак големата усисна моќ обезбедува темелно чистење на секаков вид на нечистотии.

Rovus Storm Vac Правосмукалка
5.780,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Rovus Storm Vac е правосмукалка дизајнирана за побрзо чистење на вашиот дом. Можете да ја менувате од исправена во рачна употреба со едноставен клик. Дизајнот ја прави лесна за маневрирање, додека пак големата усисна моќ обезбедува темелно чистење на секаков вид на нечистотии.

Дознајте повеќе
Детали за производот

За овој производ е достапна ПРЕМИУМ Дополнителна гаранција. Повеќе за Премиум гаранцијата, дознајте ТУКА.

Комбинација на моќта на стандардните и рачните правосмукалки

Без оглед на тоа што треба да исчистите, дали станува збор за теписи или пак дрвени подови, плочки, или ѕидови, Rovus Storm Vac е одлична за вас. Таа ќе го олесни вашиот живот и начинот на кој го одржувате домот!

Rovus Storm Vac

Едноставна промена од редовна исправена правосмукалка и рачна правосмукалка

Со Rovus Storm Vac вие едноставно ќе го исчистите секој агол од вашиот дом. Доколку ја поставите во исправена положба, ќе ја искористите нејзината неверојатна моќ на всмукување за да исчистите трошки од подот, влакна како и прашина.

Со едноставен клик, можете да ја ослободите долгата рачка и Storm Vac брзо ќе се трансформира во рачна правосмукалка со која ќе можете да ги исчистите полиците или мебелот.

 • Rovus Storm Vac V2

  Исправена правосмукалка со тркала со која ќе ги соберете нечистотиите од сите подни површини.

 • Rovus Storm Vac V2

  Рачна правосмукалка, за чистење на мебел и завеси, наткасни, автомобили и друго.

HEPA филтер со кој вашиот дом ќе биде поздрава средина за живот

Rovus Storm Vac нема ќеси и има HEPA филтер и сад за нечистотии. Таа ефикасно ги заробува и најмалите честички кои предизвикуваат алергии, како што се прашински грини, мувла или првут од домашни миленичиња. На овој начин добивате здрава средина за живеење.

Дополнително, дизајнот без ќеса ќе ви заштеди пари на долгорочен рок, затоа што нема да треба да купувате дополнителни ќеси и садот може лесно да се мие под вода.

Rovus Storm Vac V2

Комплетно решение за почист и поздрав дом

Rovus Storm Vac нуди и дополнителни предности, кои ќе го олеснат секојдневното одржување на домот:

 • Rovus Storm Vac V2

  Лесна за пренесување низ домот или по скалите

 • Rovus Storm Vac V2

  Едноставно склопување и расклопување ви нуди едноставно менување од класична во рачна правосмукалка со која ќе ги заробите и најситните честички.

 • Rovus Storm Vac V2

  Долг кабел за чистење на поголем простор, па нема да мора често да ја префрлате од еден на друг штекер.

 • Rovus Storm Vac V2

  Лесно и едноставно чистење со тоа заштедувате пари и не ја загадувате околината

Дополнителни информации

Технички карактеристики:

 • Моќност/моќ на всмукување: 500 W/14 kPa
 • Бучава: 82 dB
 • Должина на кабел: 5 м.
 • Филтер: HEPA 10
 • Капацитет на садот за прав: 0,7 л.

Во сетот добивате:

 • Rovus Storm Vac со HEPA филтер
 • дополнителна рачка
 • основна четка
 • млазница
Rovus Storm Vac V2

Рецензии од купувачи 5 рецензии

4,8

5 рецензии

5 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Марија

www.topshop.com.mk

Совршено практична
Мала, практична, а воедно многу ефикасна правосмукалка. Лесна и едноставана за користење. Брзо чисти и собира најситна прашина. Идеална за секој дом, посебно за со мали деца.

Вера

www.topshop.com.mk

Најдобра
Здраво ја користам максимално. Супер е

Elizabeta Bojkoski

www.topshop.com.mk

Sovrsen proizvod
Sovrsena, mala a mokjna, eden vid na kombinacija od starite pravosmukalki sto digaa tepisi so mokjnosta

ELEONORA

www.topshop.com.mk

Секојдневно практична
Лесна и практична за користење како секојдневна правосмукалка (дополнително да ја имате покрај друго голема, моќна за генералки)

Bukurie

www.topshop.com.mk

Super
Lesen i prakticen za koristenje

5 производ(и)