Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Луди зимски попусти

Луди зимски попусти - Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

 
[banner_timer]
 

Biotos Средство за миење садови

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Biotos средството за миење садови нуди безбеден, еколошки и ефективен начин на чистење. Тој се состои од природни и биоразградиви материјали кои не се штетни по вашето здравје или окружувањето, и содржи пробиотици – бактерии кои ги елиминираат патогенските бактерии и спречуваат лош мирис. Целосно безбеден за употреба без ракавици.

Biotos Средство за миење садови
290,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Biotos средството за миење садови нуди безбеден, еколошки и ефективен начин на чистење. Тој се состои од природни и биоразградиви материјали кои не се штетни по вашето здравје или окружувањето, и содржи пробиотици – бактерии кои ги елиминираат патогенските бактерии и спречуваат лош мирис. Целосно безбеден за употреба без ракавици.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Ефикасно и безбедно средство за миење

Biotos средството за миење садови нуди безбеден, еколошки и ефективен начин на чистење. Тој се состои од природни и биоразградиви материјали кои не се штетни по вашето здравје или окружувањето, и содржи пробиотици – бактерии кои ги елиминираат патогенските бактерии и спречуваат лош мирис. Целосно безбеден за употреба без ракавици.

Безбедно за употреба без ракавици

Ние ги соеднивме природата и науката и го создадовме најдоброто средство за чистење. Се состои од органски, природни и биоразградливи состојки. Не содржи фосфати или некој други штетни материи, така што ќе може да го употребувате без ракавици. Ова средство е тестирано и препорачано од алерголози и дерматолози.

Чисти садови, меки раце и чиста животна средина

Покрај тоа што е природен и безбеден по вашето здравје, тој во целост се состои од природни и биоразградиви состојки и не содржи фосфати, хлорин, бои или други агресивни состојки.

Biotos – за безбеден и здрав дом

Многу производи за чистење кај домаќинствата содржат штетни хемикалии кои ја уништуваат природната микрофлора во нашите домови. Како последица, тоа може да влијае врз нашиот имунитет и да станеме подложни на разни инфекции, да се јават алергии и да се соочиме со други здравствени проблеми. За да нашите домови бидат  чисти и здрави  ние мораме да користиме еколошки производи за чистење со пробиотици. Таквите производи се подеднакво ефективни како и регуларните средства за чистење во однос на нечистотиите и исто така прават нашиот дом да биде поздрав и побезбеден.

Дополнителни информации
Количество: 500мл.
Технички карактеристики
Дополнителни информации Количество: 500мл.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.