Нема производи во вашата кошничка.

Ново Yellow Friday изненадување

Ново Yellow Friday изненадување - Само до недела! 10% дополнителен ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА!

Само до недела! 10% дополнителен ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА!

 
[banner_timer]
 

Biotos Повеќенаменско средство за чистење

Photo
Video

Biotos повеќеповршиниски чистач со пробиотици е еколошки спеј за чистење кој можете да го користите на секоја површина од вашиот дом. Тој целосно се состои од природни состојки, ефективно отстранува аснотии, нечистотии и непријатни мириси. Додадените пробиотици го чуваат вашиот дом од патогенски бактерии. Без никакви штетни хемикалии, тој е добар за вашето здравје како и за опкружувањето.

Biotos Повеќенаменско средство за чистење
490,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 10 до 17 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Biotos повеќеповршиниски чистач со пробиотици е еколошки спеј за чистење кој можете да го користите на секоја површина од вашиот дом. Тој целосно се состои од природни состојки, ефективно отстранува аснотии, нечистотии и непријатни мириси. Додадените пробиотици го чуваат вашиот дом од патогенски бактерии. Без никакви штетни хемикалии, тој е добар за вашето здравје како и за опкружувањето.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Ефективен и безбеден повеќеповршински чистач

Biotos повеќеповршинискиот чистач со пробиотици е еколошки спреј за чистење кој се состои од  органски биоразградиви состојки  кои ефективно можат да ја чистат било која површина во вашиот дом. Тој не содржи било какви хемикалии кои се штетни по вашето здравје и животната средина но наместо тоа содржи пробиотици – природна бактерија која ги елиминира непријатните мириси и ги отстранува нивните причини.

Нежно ја чисти секоја површина од вашиот дом

Ние ги споивме науката и природата и го одбравме најдоброто за да го создадеме Biotos повеќеповршинскиот чистач. Тој се состои од  органски и биоразградиви  состојки и не содржи фосфати, хлорин, бои или други агресивни состојки. Иако е се природно,  тој ефективно ги отстранува нечистотиите и маснотиите  и ги  елиминира непријатните мириси. Можете да го користит врз вашите маси, шанкови, печки, микробранови, лавабоа, полици или врз било која површина без да се грижите дали ќе ја оштетите.

Добар е за вашето здравје и околината

Покрај тоа што е  природен и безбеден за вашето здравје, Biotos повеќеповршинскиот чистач исто така содржи пробиотици – бактерија која го враќа природниот микробиолошки баланс и создава миркофолра која е безопасна за луѓето. Оваа бактерија обично може да се најде во нашето опкружување па дури и кај нашите тела  елиминира непријатни мириси  и ги отстранува нивните причинители. Во исто време, таа носи чувство на свежина и микробиолошка заштита во времетраење до 8 дена.

Biotos – за безбеден и здрав дом

Многу производи за чистење кај домаќинствата содржат штетни хемикалии кои ја уништуваат природната микрофлора во нашите домови. Како последица, тоа може да влијае врз нашиот имунитет и да станеме подложни на разни инфекции, да се јават алергии и да се соочиме со други здравствени проблеми. За да ги чуваме нашите домови да бидат  чисти и здрави  ние мораме да користиме еколошки производи за чистење со пробиотици. Таквите производи се подеднакво ефективни како и регуларните средства за чистење во однос на нечистотиите и исто така прават нашиот дом да биде поздрав и побезбеден.

Дополнителни информации
Количество: 500мл.
Технички карактеристики
Дополнителни информации Количество: 500мл.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star