Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за магија

Подароци со попусти до 70%

Понудите важат уште
[banner_timer]
 
 • Shark Navigator Lift-Away Вакуумска правосмукалка
  специјална понуда

  Shark Navigator Lift-Away Вакуумска правосмукалка

  Сега повторно достапна во ограничени количини! Нарачајте ја најбараната правосмукалка со специјална цена.

  Побрзајте, количините се трошат многу брзо!

  Редовна цена: 11.990,00 ден.

  Специјална цена: 9.990,00 ден.

  Shark Navigator Lift-Away Вакуумска правосмукалка
  специјална понуда

  Shark Navigator Lift-Away Вакуумска правосмукалка

  Нарачајте ја најбараната правосмукалка со цена за само 9.990 ден.

 • Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки
  -2.000 ден.

  Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки

  Nutribullet 12-делен сет со најдобра цена досега. Искористете специјален попуст од 2.000 ден.!

  Редовна цена: 6.990,00 ден.

  Специјална цена: 4.990,00 ден.

  Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки
  -2.000 ден.

  Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки

  Nutribullet 12-делен сет со најдобра цена досега!

 • Посегни по ѕвездите

  Посегни по ѕвездите

  Привилегирано купување! Станете Клуб 5* член и уживајте во одличните предности кои ги имаат нашите членови.

  Искористете ги сите предности веднаш!

  Посегни по ѕвездите

  Посегни по ѕвездите

  Станете Клуб 5* член и уживајте во одличните предности.

 • Rovus Spray Mop XL Џогер
  ново

  Rovus Spray Mop XL Џогер

  Ви го претставуваме новиот Rovus Spray Mop XL, џогер на распрснување со поголема подлога за чистење од 60см. со кој ќе исчистите побрзо и поефикасно.

  Вашата цена: 1.290,00 ден.

   Rovus Spray Mop XL Џогер
  ново

  Rovus Spray Mop XL Џогер

  Ви го претставуваме Rovus Spray mop XL, џогер на распрснување.

 • Најкраток месец, најголеми попусти!
  до -62%

  Најкраток месец, најголеми попусти!

  Најкраток месец, најголеми попусти!
  до -62%

  Најкраток месец, најголеми попусти!

  Одберете и искористете попуст на производи од нашите брендови!

Акција
Акција

Акција

Видено на ТВ
Видено на ТВ

Видено на ТВ

klub5
klub5

Клуб 5* понуди

novi-proizvodi
novi-proizvodi

Нови производи

Рецензии од купувачи:

Категории

statii
Статии
vodici
Водичи
Prodavnici
Продавници
katalog
Kаталог