Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 

3 во 1 Кујнска машина

Photo
Video
-33%

3 во 1 Кујнска машина - моќен процесор на храна кој го носи готвењето на ново ниво. Планетарни движења за опфаќање на сите состојки во садот, паметна технологија за старт за неверојатни резултати, 6 нивоа на брзина и функција за PULSE. Сега, со поголема моќност од 1300 W, метален механизам, сад од 6л. изработен од нерѓосувачки челик, 3 основни додатоци и штитник од прскање.

3 во 1 Кујнска машина

Редовна цена: 8.990,00 ден.


Специјална цена: 5.990,00 ден.

Од 5.690,50 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

3 во 1 Кујнска машина - моќен процесор на храна кој го носи готвењето на ново ниво. Планетарни движења за опфаќање на сите состојки во садот, паметна технологија за старт за неверојатни резултати, 6 нивоа на брзина и функција за PULSE. Сега, со поголема моќност од 1300 W, метален механизам, сад од 6л. изработен од нерѓосувачки челик, 3 основни додатоци и штитник од прскање.

Дознајте повеќе
Детали за производот

3 во 1 Кујнска машина со квалитетна изработка и практични додатоци

Изработен од 18/10 не'рѓосувачки челик и пластика. Големиот сад за матење е изработен од не'рѓосувачки челик со капацитет од 6л (од 0,2 до 2 кг.) и многу лесно се отстранува.

Кујнскиот миксер е опремен со 3 додатоци за месење, за миксирање и за матење како и со практичен капак кој спречува прскање. Трите додатоци ќе ги покријат сите ваши потреби во кујната како мешање, матење, миксирање, месење... Горниот дел се навалува наназад за лесно менување на додатоците или отстранување на садот.

3 во 1 Кујнска машина

Уживајте во совршена хармонија на стил и функционалност

Благодарение на овие 3 додатоци, ќе ги задоволите сите кулинарски потреби, вклучително месење тесто за леб или пита, тесто за колачи, пенаст шлаг или крем. Горниот дел се навалува наназад за да можете лесно да ги замените додатоците или да го отстраните садот. Сите знаеме колку звукот на миксери може да биде гласен и досаден! Конечно можете да уживате во подготвувањето со моќен, но многу тивок мотор. Кујнскиот миксер 5 во 1 има 6 брзини и опцијата „Pulse“.

Чистење и одржување:

Избришете го со влажна мека крпа. Садот од не'рѓосувачки челик може да се мие во машина за садови.

3 во 1 Кујнска машина

Технички карактеристики:

 • Индикатор за моќ - LED светло
 • Нелепливи додатоци:
 • Додаток за месење тесто
 • Додаток за миксирање
 • Додаток за матење
 • Моќност: 1300 W, 220-240 v, 50/60 Hz
 • Боја: црна & сребрена
 • 6 брзини и опција „Pulse“.
 • Лесно и едноставно работење
 • Тивок
3 во 1 Кујнска машина
Дополнителни информации

Технички карактеристики:

 • Индикатор за моќ - LED светло
 • Нелепливи додатоци:
 • Додаток за месење тесто
 • Додаток за миксирање
 • Додаток за матење
 • Моќност: 1300 W, 220-240 v, 50/60 Hz
 • Боја: црна & сребрена
 • 6 брзини и опција „Pulse“.
 • Лесно и едноставно работење
 • Тивок

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Jasmina

www.topshop.com.mk

Kujnska masina
So dva zbora sovrsen aparat

1 производ(и)