Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Wellneo 5in1 Beauty Pro Апарат за разубавување

5in1 Beauty Pro Апарат за разубавување
Photos
  • Видеа
  • Слики
5in1 Beauty Pro Апарат за разубавување 5in1 Beauty Pro Апарат за разубавување 5in1 Beauty Pro Апарат за разубавување 5in1 Beauty Pro Апарат за разубавување 5in1 Beauty Pro Апарат за разубавување 5in1 Beauty Pro Апарат за разубавување
Wellneo 5in1 Beauty Pro Апарат за разубавување

ID: 106108677 | SKU: 1000156080

Wellneo 5in1 Beauty Pro Wet & Dry претставува се што ви е потребно за привлечно и убаво тело. Користете го за да добиете мека кожа, сјајни нокти и мазни стапала - сето тоа со само еден апарат.

Wellneo четката за лице е одлична за секојдневна нега на кожата.

Специјална понуда со ПОДАРОК Facial Brush - Четка за чистење на лице со три четки.
1.990,00 ден.
1.590,00 ден. Клуб 5*
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Негувајте го вашето тело во удобноста на вашиот дом

Wellneo 5in1 Beauty Pro Wet & Dry е нов револуционерен сет за отстранување на влакната од телото кој ќе стане незаменлив дел од вашиот дом. Едноставен за употреба и неверојатно практичен, овој апарат ви нуди се што ви е потребно за привлечен изглед.

Wellneo 5in1 Beauty Pro Wet & Dry може да се користи мокар и сув (тој е водоотпорен, па можете да го користите и во бањата), има вградена ЛЕД светилка со која ќе ги видите и најситните влакненца. Апаратот е безжичен што го прави едноставен за употреба, има ергономски дизајн и е со одличен квалитет, па можете да го користите долги години.

5 функции во 1 апарат

Wellneo 5in1 Beauty Pro Wet & Dry има 5 функции: отстранувач на тврдата кожа на стапалата, епилатор, машинка за бричење, тример и апарат за нокти со 4 додатоци за маникир и педикир.

Ослободете се од несаканите влакна во само еден чекор

Со епилаторот влакната ќе растат потенки и поспоро. Дури и кога ќе пораснат тие се меки и незабележителни.

Додатокот со тример е идеален за бикини линијата. Можете да го прилагодите на 3 различни должини, а сечилото од не’рѓосувачки челик нема да ја оштети вашата кожа.

Покажете ги рацете и стапалата без срам

Додатокот за маникир и педикир ќе ви помогне да ги обликувате и исполирате ноктите. Него можете да го користите и на вашите природни нокти, како и на акрилните. Со додатокот за отстранување на тврдата кожа од стапалата, вашите стапала ќе бидат мазни и подготвени за топлите денови кои доаѓаат.

Здрава кожа со прекрасен изглед

Wellneo четката за лице е одлична за секојдневна нега на лицето. Меката и сјајна кожа ќе направи да се чувствувате привлечни и ќе ја зголеми вашата самодоверба.

Длабинско чистење за идеален изглед

Првиот значаен чекор кон здрава кожа е нејзино ефикасно чистење. Со секојдневната употреба на Wellneo четката за кожа, ќе забележите значително подобрување во премногу сувите или премногу масните делови од лицето, како и црвенилото.

Wellneo четката за лице е соодветна за различни типови кожа: нормална, сува, мрсна, комбинирана, сува и чувствителна.

3 различни апарати за комплетна нега на вашата кожа

Wellneo четката за лице е комбинација на 3 различни апарати за комплетна нега на лицето: четка за секојдневна употреба која и дава сјај на кожата и го отстранува вишокот масло, четка за ексфолијација која ефикасно ги чисти порите и ја омекнува кожата, и силиконска четка за отстранување на шминката.

Голем број бенефити во една четка

Wellneo Facial Brush ги отстранува нечистотиите од порите за само неколку секунди. Има и вибрации кои ја подобруваат циркулацијата, стимулираат регенерација на ткивото за да се намали создавањето на брчки, ги тонираат мускулите на лицето и ги намалуваат темните кругови под очите.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка