Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Walkmaxx Јакна

Walkmaxx Јакна
Photos
 • Видеа
 • Слики
Walkmaxx Јакна
-59%
Walkmaxx Јакна

SKU: 99-1000044847

 • Јакната е достапна во унисекс модел.
 • Достапни броеви : S-M, M-L, L-XL, XL-XXL.
 • Производител : Лијотекс Тетово (Македонски производ).
 • Специјална понуда со ПОПУСТ!

* Задолжителни полиња

Редовна цена: 2.390,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Јакната е достапна во Унисекс модел

Достапни броеви : S-M, M-L, L-XL, XL-XXL.

Производител : Лијотекс Тетово (Македонски производ).

Јакната е достапна во Унисекс модел.

Составот на материјалот:

 • Суровински состав на Надворешен Лининг : 100% полиестер ;
 • Суровински соствав на внатрешен Лининг : 100% полиестер ;
 • Суровински состав на Вата : 130 гр на м2,100 % полиетер, солид влакно 6/64мм-30%, солид влакно 15/64 мм 50%, термо бондинг 4/51 мм – 20 %
 • Конец Аман нумерација 120, 100 % ПЕС полиестер .

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка