Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Walkmaxx Sandals Женски сандали

Sandals Женски сандали Walkmaxx
Photos
 • Видеа
 • Слики
Sandals Женски сандали Walkmaxx Sandals Женски сандали Walkmaxx Sandals Женски сандали Walkmaxx Sandals Женски сандали Walkmaxx Sandals Женски сандали Walkmaxx Sandals Женски сандали Walkmaxx Sandals Женски сандали Walkmaxx Sandals Женски сандали Walkmaxx Sandals Женски сандали Walkmaxx Sandals Женски сандали Walkmaxx
-67%
Walkmaxx Sandals Женски сандали

SKU: 99-1000040315

Лесни и удобни сандали за плажа за жени кои се идеални за прошетки во топлите летни денови. Тие се лесни и отворени со што вашите стапала остануваат свежи во текот на целиот ден.

Специјална понуда по цена од 990ден.!

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Заоблен ѓон за зголемена мускулна активност; помал притисок во зглобовите

Вокмакс садалите за на плажа имаат заоблен ѓон кој ја зголемува активноста на мускулите во задникот и нозете. Притисокот од секој чекор се префрла од зглобовите на мускулите, стимулирајќи го зајакнувањето на мускулите, намалувајќи ја тензијата и спречувајќи ја болката во зглобовите, колената и грбот.

Општи придобивки од Вокмакс обувките

 • Го подобруваат држењето
 • Ја намалуваат тензијата и ја спречуваат болката во зглобовите и грбот
 • Ги активираат мускулите на задникот, нозете, колковите и стомакот
 • Ја стимулираат циркулацијата и ја спречуваат појавата на целулит
 • Модерни, лесни, дишат и удобни се

Уживајте во удобноста и следете ги модните трендови

Неверојатните лесни и удобни Вокмакс сандали за на плажа се одлични за пешачење кога температурите се многу високи.

Чувствувајте ја разликата со секој чекор

Вокмакс садалите за на плажа имаат заоблен ѓон кој ја зголемува активноста на мускулите во задникот и нозете. Притисокот од секој чекор се префрла од зглобовите на мускулите, стимулирајќи го зајакнувањето на мускулите, намалувајќи ја тензијата и спречувајќи ја болката во зглобовите, колената и грбот.

Искористете ги придобивките

Притисокот од секој чекор се префрла од зглобовите на мускулите, стимулирајќи го зајакнувањето на мускулите, намалувајќи ја тензијата и спречувајќи ја болката во зглобовите, колената и грбот.

Во согласност со најновите трендови

Вокмакс сандалите за на плажа се достапни во модерни бои: морнарско сина, сива и беж, големини: 36 - 41.

Заоблен ѓон за зголемена мускулна активност; помал притисок во зглобовите

Вокмакс садалите за на плажа имаат заоблен ѓон кој ја зголемува активноста на мускулите во задникот и нозете. Притисокот од секој чекор се префрла од зглобовите на мускулите, стимулирајќи го зајакнувањето на мускулите, намалувајќи ја тензијата и спречувајќи ја болката во зглобовите, колената и грбот.

Општи придобивки од Вокмакс обувките

 • Го подобруваат држењето
 • Ја намалуваат тензијата и ја спречуваат болката во зглобовите и грбот
 • Ги активираат мускулите на задникот, нозете, колковите и стомакот
 • Ја стимулираат циркулацијата и ја спречуваат појавата на целулит
 • Модерни, лесни, дишат и удобни се
Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики лесни, со влошка која дава ефект на масажа
Достапни бои беж, морнарско сина, сива
Достапни големини 36-41
Заоблен ѓон Да
Материјал: Ѓон Други материјали
Материјал: Влошка Текстил
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) Текстил

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка