Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Walkmaxx женски апостолки

Flip Flop женски апостолки Walkmaxx
Photos
 • Видеа
 • Слики
Flip Flop женски апостолки Walkmaxx Flip Flop женски апостолки Walkmaxx Flip Flop женски апостолки Walkmaxx Flip Flop женски апостолки Walkmaxx Flip Flop женски апостолки Walkmaxx Flip Flop женски апостолки Walkmaxx Flip Flop женски апостолки Walkmaxx Flip Flop женски апостолки Walkmaxx Flip Flop женски апостолки Walkmaxx Flip Flop женски апостолки Walkmaxx
-55%
Walkmaxx женски апостолки

SKU: 99-1000040316

Идална удобност и модерен дизајн.Горниот дел ви нуди ефект на масажа за оптимална удобност во чекорењето. Оригиналниот заоблен ѓон на Вокмакс ги активира мускулите на задникот и нозете, придонесува кон подобрување на циркулацијата и подобро држење на телото. Достапни се во 3 модерни бои: морнарско сина, сива и беж. Големини: 36-42.

Walkmaxx женски апостолки
Табела на големини

* Задолжителни полиња

Редовна цена: 1.990,00 ден.


Специјална цена: 890,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Тајната на Вокмакс: иновативен ѓон

Вокмакс обувките имаат заоблен ѓон благодарение на кој се чувствувате како да одите по песок. Ваквото одење е најсоодветно за човечката анатомија. Дополнително, овој ѓон има и други придобивки по вашето здравје.

Општи придобивки од Вокмакс обувките

 • Го подобруваат држењето
 • Ја намалуваат тензијата во мускулите
 • Ги зајакнуваат мускулите на задникот, колковите и стомакот
 • Ја стимулираат циркулацијата и ја спречуваат појавата на целулит

Удобни и модерни

Со неверојатните удобни и лесни апостолки од Вокмакс, вие ќе се чувствувате полни со енергија за активно учество во секојдневните летни активности.

Масажа додека се движите

Горниот дел од женските Вокмакс апостолки ви даваат чувство на масажа со кое одењето ќе ви биде многу попријатно.

Заоблен ѓон

Заоблениот ѓон ги активира мускулите на задникот и нозете, го олеснува правилното држење на телото и ја зголемува циркулацијата.

Ви помагаат да ја намалувате телесната тежина со секој чекор

Овие апостолки се дизајнирани да ви обезбедат подобра поддршка, оптимална удобност и поголема активација на мускулите додека се движите. Вака ќе ги намалувате калориите со секој чекор.

Дизајнирани во модерен стил

Женските апостолки од Вокмакс се достапни во 3 модерни бои: морнарско сина, сива и беж. Големини: 36-42.

Тајната на Вокмакс: иновативен ѓон

Вокмакс обувките имаат заоблен ѓон благодарение на кој се чувствувате како да одите по песок. Ваквото одење е најсоодветно за човечката анатомија. Дополнително, овој ѓон има и други придобивки по вашето здравје.

Општи придобивки од Вокмакс обувките

 • Го подобруваат држењето
 • Ја намалуваат тензијата во мускулите
 • Ги зајакнуваат мускулите на задникот, колковите и стомакот
 • Ја стимулираат циркулацијата и ја спречуваат појавата на целулит

Тајната на Вокмакс: иновативен ѓон

Вокмакс обувките имаат заоблен ѓон благодарение на кој се чувствувате како да одите по песок. Ваквото одење е најсоодветно за човечката анатомија. Дополнително, овој ѓон има и други придобивки по вашето здравје.

Општи придобивки од Вокмакс обувките

 • Го подобруваат држењето
 • Ја намалуваат тензијата во мускулите
 • Ги зајакнуваат мускулите на задникот, колковите и стомакот
 • Ја стимулираат циркулацијата и ја спречуваат појавата на целулит
Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики горен дел со ефект на масажа
Достапни бои беж, морнарско сина, сива
Достапни големини 36-42
Заоблен ѓон Да
Материјал: Ѓон Други материјали
Материјал: Влошка Текстил
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) Текстил

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка