Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Walkmaxx Лажица за облекување на чевли

Лажица за облекување на чевли Walkmaxx
Photos
  • Видеа
  • Слики
Лажица за облекување на чевли Walkmaxx
Walkmaxx Лажица за облекување на чевли

ID: 106069892 | SKU: 1000141161

Лажицата за облекување чевли од Вокмакс е многу практичен додаток во скеој дом. Нејзината должина ќе ви овозможи да ги облечете чевлите без да се наведнувате. Таа е многу практична за чување затоа што има додаток за закачување.

190,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Лажицата за облекување чевли од Вокмакс е многу практичен додаток во скеој дом. Нејзината должина ќе ви овозможи да ги облечете чевлите без да се наведнувате. Таа е многу практична за чување затоа што има додаток за закачување.

  • Должина: 50 см
  • Материјал: пластика
Технички карактеристики
Димензија 50 cm
Материјал АБС, пластика

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка