Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Walkmaxx Pure Sandals 2.0 Машки сандали

Pure Sandals 2.0 Машки сандали Walkmaxx
Photos
 • Видеа
 • Слики
Pure Sandals 2.0 Машки сандали Walkmaxx Pure Sandals 2.0 Машки сандали Walkmaxx Pure Sandals 2.0 Машки сандали Walkmaxx Pure Sandals 2.0 Машки сандали Walkmaxx Pure Sandals 2.0 Машки сандали Walkmaxx Pure Sandals 2.0 Машки сандали Walkmaxx Pure Sandals 2.0 Машки сандали Walkmaxx Pure Sandals 2.0 Машки сандали Walkmaxx Pure Sandals 2.0 Машки сандали Walkmaxx Pure Sandals 2.0 Машки сандали Walkmaxx Pure Sandals 2.0 Машки сандали Walkmaxx Pure Sandals 2.0 Машки сандали Walkmaxx
-64%
Walkmaxx Pure Sandals 2.0 Машки сандали

SKU: 99-1000071457

Walkmaxx Pure машките сандали се одлични за топлите летни месеци. Тие ви овозможуваат природно, здраво движење и ја намалуваат болката во зглобовите и грбот. Овие сандали се направени од квалитетен материјал во кој вашата нога нема да се поти и да се лизга. Тие имаат 3 лепенки кои се прилагодуваат на ширината на вашата нога.

Walkmaxx Pure Sandals 2.0 Машки сандали
Табела на големини

* Задолжителни полиња

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 1.090,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот
 

Величина

Должина на стапалото

(см)

PURE SANDALS MEN 2.0 40 24,4
41 25,4
42 26,0
43 26,9
44 27,8
45 28,5
46 29,2
 

Сандали кои идеално одговараат на секој облик за стапало  

Walkmaxx Pure машките сандали имаат заоблен ѓон кој ги активира мускулите и го поддржува правилното држење и влошка со антибактериски третман која ви нуди заштита од непријатни мириси. Тие се многу удобни и елегантни.  

 • Заоблениот ѓон ви обезбедува природен начин на движење и ја спречува болката во грбот и зглобовите.    
 • Лесни за подолга активност.  
 • Меки материјали и прилагодливи лепенки со кои ќе забоавите на изморените стапала.  

Овие сандали се соодветни за:

 • оние кои бараат удобни сандали кои не ја потат ногата
 • сите оние кои имаат болки во стапалата, зглобовите и грбот
 • оние кои бараат сандали со пософистициран изглед од останатите кои се нудат на пазарот

Бенефити од walkmaxx обувките:

 • Еднаква дистрибуција на телесната тежина.

 • Заоблен ѓон.

 • Чувство како да чекорите боси.

 • Лесни.

 • Антибактериски третман.

Заштита од бактерии

Новите Pure сандали имаат антибактериски третман, кој покрај заштитатата од бактерии, ве штити и од непријатни мириси.

Технички карактеристики
Вокмакс линија Pure
Достапни бои кафеава, морнарско сина, црна
Достапни големини 40-46
Заоблен ѓон Да
Материјал: Ѓон Други материјали
Материјал: Влошка Други материјали
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) Други материјали, Текстил

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка