Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Walkmaxx Pure Елегантни женски сандали 2.0

Pure Елегантни женски сандали 2.0 Walkmaxx
Photos
 • Видеа
 • Слики
Pure Елегантни женски сандали 2.0 Walkmaxx Pure Елегантни женски сандали 2.0 Walkmaxx Pure Елегантни женски сандали 2.0 Walkmaxx Pure Елегантни женски сандали 2.0 Walkmaxx Pure Елегантни женски сандали 2.0 Walkmaxx Pure Елегантни женски сандали 2.0 Walkmaxx Pure Елегантни женски сандали 2.0 Walkmaxx Pure Елегантни женски сандали 2.0 Walkmaxx Pure Елегантни женски сандали 2.0 Walkmaxx Pure Елегантни женски сандали 2.0 Walkmaxx Pure Елегантни женски сандали 2.0 Walkmaxx
-67%
Walkmaxx Pure Елегантни женски сандали 2.0

SKU: 99-1000071454

Walkmaxx Pure елегантните женски сандали 2.0 се удобен, здрав избор за вашите стапала. Тие имаат елегантен изглед и се соодветни за речиси секоја пригода, како што се прослави или формални состаноци. Антибактериската заштита ги прави одлични за оние кои бараат удобност, елеганција и чекорење без болка. Достапни се во 4 бои, па вие ќе можете да ги вклопите со вашата летна гардероба.

Walkmaxx Pure Елегантни женски сандали 2.0
Табела на големини

* Задолжителни полиња

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот
 

Величини

Должина на стапалото

(см)

PURE SANDALS ELEGANT WOMEN 2.0 36 23,8
37 24,5
38 25,2
39 25,8
40 26,5
41 27,2
42 27,8
 

Елегантни сандали кои ви нудат удобност во одењето

Walkmaxx Pure елегантните женски сандали 2.0 ви нудат удобност во одењето благодарение на заоблениот ѓон и внимателно дизајнираните ленти кои наместо лепенка имаат метална тока која им дава елеганција за специјални пригоди. 

 • Удобен, здрав и елегантен избор
 • Антибактериска заштита
 • Дишат
 • Достапни во 4 бои.

Тие се неверојатно удобни летни обувки, не се лизгаат, имаат заоблен ѓон  и се елегантни за сите формални пригоди.

Овие сандали се соодветни за:

 • оние кои сакаат летни сандали кои се комбинација на удобност и елеганција
 • оние кои патат од проблеми со стапалата
 • оние кои сакаат да чекорат на природен начин, без болки и притисок во зглобовите и грбот

Придобивки на walkmaxx обувките:

 • Еднакво дистрибуирана телесна тежина.

 • Заоблен ѓон.

 • Чувство како да чекорите боси.

 • Лесни.

 • Антибактериски третман

  Антибактерискиот третман елиминира 99,9% од бактериите, обезбедувајќи ви свежа и удобна подлога за стапалата. 

Антибактериски третман кој штити од бактерии

Новите Pure сандали имаат антибактериски третман кои ги штити вашите стапала од бактерии и непријатни мириси.

Технички карактеристики
Вокмакс линија Pure
Достапни бои silver, златна, сина, црна
Достапни големини 36-42
Заоблен ѓон Да
Материјал: Ѓон Други материјали
Материјал: Влошка Други материјали
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) Други материјали

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка