Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Walkmaxx Fitness Moccasins Фитнес Мокасини 2.0

Fitness Moccasins Фитнес Мокасини 2.0 Walkmaxx
Photos
 • Видеа
 • Слики
Fitness Moccasins Фитнес Мокасини 2.0 Walkmaxx Fitness Moccasins Фитнес Мокасини 2.0 Walkmaxx Fitness Moccasins Фитнес Мокасини 2.0 Walkmaxx Fitness Moccasins Фитнес Мокасини 2.0 Walkmaxx Fitness Moccasins Фитнес Мокасини 2.0 Walkmaxx Fitness Moccasins Фитнес Мокасини 2.0 Walkmaxx Fitness Moccasins Фитнес Мокасини 2.0 Walkmaxx Fitness Moccasins Фитнес Мокасини 2.0 Walkmaxx Fitness Moccasins Фитнес Мокасини 2.0 Walkmaxx Fitness Moccasins Фитнес Мокасини 2.0 Walkmaxx Fitness Moccasins Фитнес Мокасини 2.0 Walkmaxx Fitness Moccasins Фитнес Мокасини 2.0 Walkmaxx
-30%
Walkmaxx Fitness Moccasins Фитнес Мокасини 2.0

SKU: 99-1000034541

 • Со неверојатно удобните и лесни мокасини од Вокмакс ќе се чувствувате како да чекорите на воздух.
 • Шетање или шопинг, на трева или асфалт, што и да правите, каде и да сте, уживајте!
 • Специјална понуда со 30% ПОПУСТ!
Табела на големини

* Задолжителни полиња

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 2.093,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Идеално за секојдневните прошетки, за на работа...

Walkmaxx Фитнес Мокасините можете да ги користите буквално при секоја активност која вклучува пешачење. Ако барате меки и удобни чевли за на работа, на шопинг или за вечерни излегувања, овие одлично се вклопуваат во најразновидните секојдневни активности.

Walkmaxx Фитнес Мокасините ќе ви помогнат да одите исправени, ќе ја намалат болката во стапалата и колената и ќе ви помогнат во тонирање на нозете, колковите и бутините. Со секој чекор добивате се повеќе придобивки за вашето здравје, па затоа чекорете со Вокмакс.

Специјална понуда со 30% ПОПУСТ!

Движете се удобно и со стил

Најновите модерни мокасини од Walkmaxx се неверојатно удобни, па можете да се движите со нив и подолг временски период.

Тие доаѓаат во три модерни комбинации на бои: беж со портокалови детали, морнарско сина со портокалови детали и црна со розеви детали.

Неколку добри причини зошто да се одлучите за најновите мокасини од Walkmaxx

 • го подобруваат држењето
 • ја намалуваат тензијата во нозете и мускулите
 • ја спречуваат болката во зглобовите и грбот која се јавува како последица на одењето
 • ги тонираат и зајакнуваат мускулите на задникот, колковите и стомакот
 • можат да ви помогнат во согорувањето на калориите
 • можете да ги комбинирате со различни видови на гардероба
 • привлечни детали: мала машничка на предниот дел

Дизајнирани за подобрување на вашиот живот менувајќи го начинот на кој се движите. Најновите мокасини од Walkmaxx имаат заблен ѓон благодарение на кој притисокот ќе се префрли од стапалата, зглобовите, грбот и колковите на мускулите.

Специјална понуда со 30% ПОПУСТ!

Подгответе се за Фитнес Мокасини 2.0

Овие модерни мокасини ќе ви помогнат да ја одржите својата форма при секоја активност.

Walkmaxx Фитнес Мокасините 2.0 имаат заоблен ѓон кој ги активира мускулите на задникот и нозете. Овој ѓон ви овозможува и правилно држење на телото и го префрла притисокот од зглобовите на мускулите, па вие слабеете и го зајакнувате телото многу побрзо и ја спречувате појавата на целулит!

Движете се удобно и со стил

Најновите модерни мокасини од Walkmaxx се неверојатно удобни, па можете да се движите со нив и подолг временски период.

Тие доаѓаат во три модерни комбинации на бои: беж со портокалови детали, морнарско сина со портокалови детали и црна со розеви детали.

Неколку добри причини зошто да се одлучите за најновите мокасини од WALKMAXX

 • го подобруваат држењето
 • ја намалуваат тензијата во нозете и мускулите
 • ја спречуваат болката во зглобовите и грбот која се јавува како последица на одењето
 • ги тонираат и зајакнуваат мускулите на задникот, колковите и стомакот
 • можат да ви помогнат во согорувањето на калориите
 • можете да ги комбинирате со различни видови на гардероба
 • привлечни детали: мала машничка на предниот дел
Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики мрежа (на страните) која овозможува проветреност
Достапни бои orange, беж, морнарско сина, розева, црна
Достапни големини 36-42
Заоблен ѓон Да
Материјал: Ѓон Други материјали
Материјал: Влошка Текстил
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) Текстил

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка