Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Walkmaxx Comfort Style Shoes Женски високи обувки

Префинет изглед за една модерна жена

Соmfort Style високите женски обувки од Вокмакс се сон на секоја модерна жена. Тие се удобни и модерни и се одличен избор за секоја пригода. Вие ќе се чувствувате и ќе се изгледате одлично!

Walkmaxx Comfort Style Shoes Женски високи обувки
Од 2.390,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Префинет изглед за една модерна жена

Соmfort Style високите женски обувки од Вокмакс се сон на секоја модерна жена. Тие се удобни и модерни и се одличен избор за секоја пригода. Вие ќе се чувствувате и ќе се изгледате одлично!

Дознајте повеќе
Детали за производот

Удобност за која сонувате

Соmfort Style високите женски обувки од Вокмакс се удобни и модерни и се одличен избор за секоја пригода, дури и кога треба да поминете подолг период на нозе. Збогувајте се со болните, отечени стапала благодарение на заоблениот ѓон кој ви дава идеална поддршка влошката со мемори пена за поголема удобност и топлина во постудените денови и мекиот дел кај петата кој го апсорбира ударот и го поттикнува природниот начин на чекорење.

Модерен изглед за секоја пригода

Comfort Style високите обувки за жени не само што се удобни, туку и многу модерни и одлични за сите оние кои внимаваат на својот изглед, а истовремено сакаат да се чувствуваат пријатно.

Технички карактеристики
Вокмакс линија Comfort
Достапни бои wine, сива, црна
Достапни големини 36-42
Заоблен ѓон Да
Материјал: Ѓон Други материјали
Материјал: Влошка Други материјали
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) Други материјали

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка