Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Walkmaxx Comfort влошки со гел за ладење

Comfort влошки со гел за ладење Walkmaxx
Photos
 • Видеа
 • Слики
Comfort влошки со гел за ладење Walkmaxx Comfort влошки со гел за ладење Walkmaxx Comfort влошки со гел за ладење Walkmaxx Comfort влошки со гел за ладење Walkmaxx Comfort влошки со гел за ладење Walkmaxx
-40%
Walkmaxx Comfort влошки со гел за ладење

SKU: 99-1000044974

Специјално дизајнирани за да ви обезбедат максимална мекост со 2 слоја на ТПЕ конструкција која одлично го амортизира секој чекор. Лесни, флексибилни и соодветни за најразлични активности.

Специјална понуда со 40% ПОПУСТ!

* Задолжителни полиња

Редовна цена: 990,00 ден.


Специјална цена: 590,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот
 • Заоблена конструкција со син гел која ги масира стапалата и петите.
 • Поголема цврстина во делот кај петата за подобра стабилност и поголема поддршка.
 • Не се загреваат брзо, па вашите стапала подолго време ќе бидат свежи и суви.
 • Ви помага да ја намалите болката во мусклулите, а нозете и стапалата ќе бидат одморени.

Специјална понуда со 40% ПОПУСТ!

Почувствувајте ги придобивките од максималната мекост за секојдневна удобност

Walkmaxx Comfort Cool Gel Insole - Вокмакс Комфорт влошките го гел за ладење се специјално дизајнирани за да ви дадат максимална мекост и имаат 2 слоја на ТПЕ конструкција која ефективно го амортизира секој чекор. И тоа не е сѐ:

 • Заоблена конструкција со син гел која ги масира стапалата и петите.
 • Поголема цврстина во делот кај петата за подобра стабилност и поголема поддршка.
 • Не се загреваат брзо, па вашите стапала подолго време ќе бидат свежи и суви.
 • Ви помага да ја намалите болката во мусклулите, а нозете и стапалата ќе бидат одморени.

Специјален дизајн кој е совршен за секоја активност и одговара за сите чевли

Лесни и флексибилни– Walkmaxx Comfort Cool Gel Insole - влошките одговараат на сите чевли.

Со својот посебен дизајн тие се совршени за секакви активности, без разлика дали стоите на нозе цел ден, вежбате или уживате во долгите прошетки... верувајте им на Walkmaxx Comfort Cool Gel Insole- влошките со гел за ладење. Тие ќе ви дадат максимална удобност и поддршка, а вие лесно ќе ги вршите секојдневните обврски и активности.

Специјална понуда со 40% ПОПУСТ!

Специјален дизајн кој е совршен за секоја активност и одговара за сите чевли

Лесни и флексибилни– Walkmaxx Comfort Cool Gel Insole - влошките одговараат на сите чевли.

Со својот посебен дизајн тие се совршени за секакви активности, без разлика дали стоите на нозе цел ден, вежбате или уживате во долгите прошетки... верувајте им на Walkmaxx Comfort Cool Gel Insole- влошките со гел за ладење. Тие ќе ви дадат максимална удобност и поддршка, а вие лесно ќе ги вршите секојдневните обврски и активности.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка