Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Walkmaxx Flip Flop Машки апостолки

Flip Flop Машки апостолки Walkmaxx
Photos
 • Видеа
 • Слики
Flip Flop Машки апостолки Walkmaxx Flip Flop Машки апостолки Walkmaxx Flip Flop Машки апостолки Walkmaxx Flip Flop Машки апостолки Walkmaxx Flip Flop Машки апостолки Walkmaxx Flip Flop Машки апостолки Walkmaxx Flip Flop Машки апостолки Walkmaxx
Walkmaxx Flip Flop Машки апостолки

SKU: 99-1000040321

Лесни и удобни машки апостолки кои се одлични и за на плажа и за прошетки низ град. Горниот дел ви нуди ефект на масажа за оптимална удобност во чекорењето. Оригиналниот заоблен ѓон на Вокмакс ги активира мускулите на задникот и нозете, придонесува кон подобрување на циркулацијата и подобро држење на телото. Достапни се во црна и кафеава боја, големини од 40 до 45.

Табела на големини

* Задолжителни полиња

Од 1.990,00 ден. До
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Удобни и модерни

Со неверојатните удобни и лесни апостолки од Вокмакс, вие ќе се чувствувате полни со енергија за активно учество во секојдневните летни активности.

Масажа додека се движите

Горниот дел од машките апостолки ви даваат чувство на масажа со кое одењето ќе ви биде многу попријатно.

Заоблен ѓон

Заоблениот ѓон ги активира мускулите на задникот и нозете, го олеснува правилното држење на телото и ја зголемува циркулацијата.

Редистрибуција на притисокот

Вокмакс апостолките го префрлаат притисокот од зглобовите врз мускулите.

Во согласност со модните трендови

Овие апостолки се достапни во црна и кафена боја, големини од 40 до 45.

Удобни и модерни

Со неверојатните удобни и лесни апостолки од Вокмакс, вие ќе се чувствувате полни со енергија за активно учество во секојдневните летни активности.

Масажа додека се движите

Горниот дел од машките апостолки ви даваат чувство на масажа со кое одењето ќе ви биде многу попријатно.

Заоблен ѓон

Заоблениот ѓон ги активира мускулите на задникот и нозете, го олеснува правилното држење на телото и ја зголемува циркулацијата.

Редистрибуција на притисокот

Вокмакс апостолките го префрлаат притисокот од зглобовите врз мускулите.

Во согласност со модните трендови

Овие апостолки се достапни во црна и кафена боја, големини од 40 до 45.

Tајната на Вокмакс: иновативен ѓон

Вокмакс обувките имаат заоблен ѓон благодарение на кој се чувствувате како да одите по песок. Ваквото одење е најсоодветно за човечката анатомија. Дополнително, овој ѓон има и други придобивки по вашето здравје.

Општи придобивки од Вокмакс обувките

 • Го подобруваат држењето
 • Ја намалуваат тензијата во мускулите
 • Ги зајакнуваат мускулите на задникот, колковите и стомакот
 • Ја стимулираат циркулацијата и ја спречуваат појавата на целулит

Tајната на Вокмакс: иновативен ѓон

Вокмакс обувките имаат заоблен ѓон благодарение на кој се чувствувате како да одите по песок. Ваквото одење е најсоодветно за човечката анатомија. Дополнително, овој ѓон има и други придобивки по вашето здравје.

Општи придобивки од Вокмакс обувките

 • Го подобруваат држењето
 • Ја намалуваат тензијата во мускулите
 • Ги зајакнуваат мускулите на задникот, колковите и стомакот
 • Ја стимулираат циркулацијата и ја спречуваат појавата на целулит
Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики полнење кој овозможува подобра масажа
Достапни бои кафеава, црна
Достапни големини 40-45
Заоблен ѓон Да
Материјал: Ѓон Други материјали
Материјал: Влошка Текстил
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) Текстил

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка