Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Walkmaxx Adaptive Женски патики

Adaptive Женски патики Walkmaxx
Photos
 • Видеа
 • Слики
Adaptive Женски патики Walkmaxx Adaptive Женски патики Walkmaxx Adaptive Женски патики Walkmaxx Adaptive Женски патики Walkmaxx Adaptive Женски патики Walkmaxx Adaptive Женски патики Walkmaxx Adaptive Женски патики Walkmaxx Adaptive Женски патики Walkmaxx Adaptive Женски патики Walkmaxx Adaptive Женски патики Walkmaxx Adaptive Женски патики Walkmaxx Adaptive Женски патики Walkmaxx Adaptive Женски патики Walkmaxx Adaptive Женски патики Walkmaxx Adaptive Женски патики Walkmaxx Adaptive Женски патики Walkmaxx Adaptive Женски патики Walkmaxx
-51%
Walkmaxx Adaptive Женски патики

SKU: 99-1000040323

Женските Адаптив патики од Вокмакс се дизајнирани со новиот флексибилен и иновативен ѓон кој се прилагодува на формата на секое стапало и ви нуди 100% флексибилност. Тие имаат и перниче со гел за уште поголема поддршка и амортизација. Оригиналниот заоблен ѓон на Вокмакс ги активира мускулите на задникот и нозете и ја забрзува циркулацијата.

<
Walkmaxx Adaptive Женски патики
Табела на големини

* Задолжителни полиња

Редовна цена: 3.690,00 ден.


Специјална цена: 1.790,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Подобрете го вашиот живот менувајќи го начинот на кој чекорите

Без оглед на тоа дали одите на работа, ги извршувате секојдневните активности или уживате во прошетката со блиските, Адаптив женските патики од Вокмакс се одлични за секоја пригода. Тие се идеални за оние кои поминуваат долго време на нозе и за оние кои имаат проблеми со стапалата.

Уште поголема флексибилност

Благодарение на новиот и иновативен флексибилен ѓон кој ја зголемува својата ширина, Вокмакс Адаптив патиките ви нудат 100% флексибилност која се прилагодува на формата на секое стапало. Дополнително, специјалниот ѓон го спречува деформирањето на стапалата, отокот, рани и други проблеми кои се последица од неудобни обувки.

Не правете компромис помеѓу модата и удобноста

Знаеме дека сакате дека ги чувствувате придобивките од Вокмакс додека извршувате што е можно повеќе обврски, па затоа женските Адаптив патики се дизајнирани елегантни и практични. Запомнете, колку почесто и подолго се движите, толку повеќе ќе ги подобрите циркулацијата, силата на мускулите и здравјето.

Вокмакс женските Адаптив патики се достапни во црна, кафена и сина боја и во величини од 36 - 41.

*Цената на Адаптив патиките со Клуб 5* катичка изнесува 3390ден.!

Подобрете го вашиот живот менувајќи го начинот на кој чекорите

Без оглед на тоа дали одите на работа, ги извршувате секојдневните активности или уживате во прошетката со блиските, Адаптив женските патики од Вокмакс се одлични за секоја пригода. Тие се идеални за оние кои поминуваат долго време на нозе и за оние кои имаат проблеми со стапалата.

Уште поголема флексибилност

Благодарение на новиот и иновативен флексибилен ѓон кој ја зголемува својата ширина, Вокмакс Адаптив патиките ви нудат 100% флексибилност која се прилагодува на формата на секое стапало. Дополнително, специјалниот ѓон го спречува деформирањето на стапалата, отокот, рани и други проблеми кои се последица од неудобни обувки.

Не правете компромис помеѓу модата и удобноста

Знаеме дека сакате дека ги чувствувате придобивките од Вокмакс додека извршувате што е можно повеќе обврски, па затоа женските Адаптив патики се дизајнирани елегантни и практични. Запомнете, колку почесто и подолго се движите, толку повеќе ќе ги подобрите циркулацијата, силата на мускулите и здравјето.

Вокмакс женските Адаптив патики се достапни во црна, кафена и сина боја и во величини од 36 - 41.

*Цената на Адаптив патиките со Клуб 5* катичка изнесува 3390ден.!

Заоблен ѓон за поголема мускулна активност и помал притисок врз зглобовите

Вокмакс Адаптив патиките имаат заоблен ѓон кој ги активира мускулите на задникот и нозете. Тој исто така обезбедува правилно држење на телото и поставување на стапалото додека чекорите, што значи дека што почесто и подолго се движите, толку повеќе ги активирате мускулите и ја подобрувате циркулацијата.

Општи придобивки од Вокмакс обувките

 • Го подобруваат држењето
 • Го намалуваат притисокот и ја спречуваат болката во зглобовите и грбот
 • Ги активираат мускулите на задникот, колковите, нозете и стомакот
 • Ви помагаат во согорувањето на калориите
 • Ја подобруваат циркулацијата и ја спречуваат појавата на целули

Неколку добри причини зошто да ги купите најновите Адаптив патики

 • уште поголема флексибилност
 • го подобруваат држењето
 • го намалуваат притисокот во нозете и мускулите
 • ја спречуваат болката во зглобовите и грбот
 • ги тонираат и зајакнуваат мускулите (колковите, задникот, нозете и абдоменот)
 • ви помагаат да согорите повеќе калории и да слабеете со секој чекор
 • лесен, но стабилен дизајн
 • секогаш во мода

*Цената на Адаптив патиките со Клуб 5* катичка изнесува 3390ден.!

Технички карактеристики
Вокмакс линија Adaptive
Дополнителни карактеристики флексибилен ѓон, со врвки
Достапни бои кафеава, морнарско сина, црна
Достапни големини 36-41
Материјал: Ѓон Други материјали
Материјал: Влошка Текстил
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) Текстил

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка