Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

LiveActive Ultimate Curve Shaper Фитнес справа

Ултимате Цурве Шапер - Фитнес справа
Photos
 • Видеа
 • Слики
Ултимате Цурве Шапер - Фитнес справа Ултимате Цурве Шапер - Фитнес справа Ултимате Цурве Шапер - Фитнес справа
LiveActive Ultimate Curve Shaper Фитнес справа

ID: 100615877| SKU: 1000045862

Ultimate Curve Shaper е забавен, фантастичен начин за целото семејство да дојде до подобра физичка форма! Ова е револуционерен начин за сите облини да дојдат на своето место!

1.690,00 ден.
845,00 ден. Клуб 5*
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Дали ви е смачено од обидите да ја подобрите физичката форма со програми за вежбање кои едноставно не функционираат за вас?

Сте се обиделе со тегнење, туркање, стомачни, клекнувања и што ли уште не, но стомакот и натаму ви е виснат, а рацете се растресени.

Но сега, можете да заборавите на тие здодевни вежби и да престанете да се напрегате на подот.

Набавете го неверојатниот Ultimate Curve Shaper!

Ultimate Curve Shaper е забавен, фантастичен начин за целото семејство да дојде до подобра физичка форма! Ова е револуционерен начин за сите облини да дојдат на своето место!

Тајната зад Ultimate Curve Shaper е универзитетски тестираниот динамичен лак и орбиталниот дизајн, кој ја користи кинетичката енергија за да го задржи движењето на топката, со што се активираат мускулите од вашето јадро.

Можете да ги зацврстите рацете, да ги стопите непотребните слоеви од струкот, со само неколку минути вежбање секој ден.

Сега можете да танцувате и да ги стопите несаканите килограми, стоејќи или седејќи, за витка става со облини кои отсекогаш сте ги посакувале, со помош на Ultimate Curve Shaper!

 • Тонирајте ги рацете и рамената
 • Согорувајте калории и стопете ги масните наслаги
 • Витки колкови и струк
 • Зацврстете ги стомачните мускули
 • Обликувајте ги градните и грбните мускули
 • Совршен за сите степени на фитнес – вие го контролирате темпото
 • Можете да го носите секаде – во домот, во канцеларија, на патувања...

Ultimate Curve Shaper има динамички лак и орбитален дизајн кој ја користи кинетичката енергија за да го задржи движењето на топката, со што се активираат мускулите од вашето јадро. Додека ја движите топката од страна на страна, ги вежбате јадрото, рацете и грбните мускули – во исто време.

Дојдете до сексапилната форма која отсекогаш сте ја посакувале. Брзо е, лесно и забавно!

 • Тонирање на рацете и рамената
 • Согорување калории и топење на масните наслаги
 • Витки колкови и струк
 • Зацврстување на стомачните мускули
 • Обликување на градните и грбните мускули
 • Совршен за сите степени на фитнес – вие го контролирате темпото

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка