Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Top Shop Super Bright Switch - LED Безжични светилки

Осветлете ги сите темни агли во вашиот дом со Super Bright Switch - прекинувач со долготројна LED светилка со јачина од 200 лумени. Заштедете и до 6x помалку струја. Се поставува на секоја површина. Осветлете ги вашиот плакар, гаража, подрум или таван.

Добијте 2+2 бесплатно за само 1.490 денари.

Top Shop Super Bright Switch - LED Безжични светилки
1.490,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
Кратко инфо

Осветлете ги сите темни агли во вашиот дом со Super Bright Switch - прекинувач со долготројна LED светилка со јачина од 200 лумени. Заштедете и до 6x помалку струја. Се поставува на секоја површина. Осветлете ги вашиот плакар, гаража, подрум или таван.

Добијте 2+2 бесплатно за само 1.490 денари.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Осветлете ги темните агли во вашиот дом

Само со Super Bright Switch - прекинувачот со долготројна LED светилка со јачина од 200 лумени, заштедете и до 6x помалку струја. Се поставува на секоја површина. Осветлете ги вашиот плакар, гаража, подрум или таван.

Осветлете ги полиците во кујната

Наместете го во гардероберот

Само залепете го на секоја површина и вклучете го!

Super Bright Switch може да се постави на секоја површина - без оглед дали станува збор за дрвени полици, плочи во бањата или метални кутии за алат.

Имате 3 можности за инсталација:

  • силни магнети
  • отвор на кој можете да го закачите на секој вид на шраф
  • лепенка за на ѕид

Super Bright Switch не се загрева, што го прави безбеден за употреба од страна на деца.

Мала но силна светилка

Оваа 2во1 светилка можете секаде да ја носите со вас. Можете да ја користите внатре во и надвор од куќата. Понесете ја со вас кога одите на кампување. Одлична за кога ќе снема струја во вашиот дом.

Светло за читање

Проблем со струја

Во автомобил

Фантастична понуда: 2 + 2 БЕСПЛАТНО

Super Bright Switch сетот од 2 светилки ќе биде ваш за само 1.490 денари.    

Дополнителни информации

Технички карактеристики

Производот работи на 3 AAA батерии (не се вклучени)

Димензии: 11см x 7,5см

3 начини на местење:

  • Магнети
  • Отвори
  • Лепенка

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality