Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Startastic Max Ласерска светлосна топка

Ново

Создадете магија за празниците со помош на оваа ласерска светлосна топка, Startastic Max, која комплетно ќе го осветли вашиот дом. Таа има повеќе од 120 светилки во 4 комбинации на бои - идеална за празници, спортски настани, свадби, родендени и многу други настани. Овој производ работи со далечински управувач.

Startastic Max Ласерска светлосна топка
2.990,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Создадете магија за празниците со помош на оваа ласерска светлосна топка, Startastic Max, која комплетно ќе го осветли вашиот дом. Таа има повеќе од 120 светилки во 4 комбинации на бои - идеална за празници, спортски настани, свадби, родендени и многу други настани. Овој производ работи со далечински управувач.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Oсветлете го вашиот дом благодарение на ова неверојатно 3Д лајт шоу

Создадете магија за празниците со помош на оваа ласерска светлосна топка, Startastic Max, која комплетно ќе го осветли вашиот дом. Таа има повеќе од 120 светилки во 4 комбинации на бои - идеална за празници, спортски настани, свадби, родендени и многу други настани.

Со ЛЕД светилки во бела, црвена, зелена и сина боја, 2 начини а движење и 6 различни ефекти, Startastic Max светлосната топка ви нуди повеќе од 120 лајт шоуа.

Моќни ЛЕД светилки кои ќе ја осветлат целата куќа

Тајната на Startastic Max е во моќниот систем од ЛЕД светилки и ротирачката топка која создава неверојатно лајт шоу во секоја соба.     

Едноставно ставете ја топката во дворот или на терасата, насочете ја кон ѕидот и вклучете ја со помош на далечинскиот управувач кој работи на оддалеченост од 15 метри.    

ЛЕД светилки во 4 бои и 6 светлосни ефекти кои создаваат 120 лајт шоуа!   

Startastic Max може да ја осветли вашата соба со различни бои - одберете помеѓу црвена, зелена, сина или бела боја, или пак нивна комбинација.

 • Црвена

 • Зелена

 • Сина

 • Бела

ЛЕД светилки во 4 комбинации на бои и 6 светлосни ефекти кои создаваат 12 различни лајт шоуа!

Startastic Max ќе ја осветли вашата соба со различни бои - одберете помеѓу црвена, зелена, сина или бела или комбинација од овие бои.   

 • Незаборавен роденден за вашето дете

 • Модерна домашна забава

Функционира на сите временски услови

Startastic Max топката може да биде поставена на дожд и на температури под 0°C. Потрошувачката на струја е минимална, а производот покрива до 130 m2 на растојание од 6 метри.

Таа има и тајмер кој автоматски ќе го исклучи лајт шоуто по 8 часа.   

Дополнителни информации

Технички информации

Пакетот содржи:

 • топка
 • далечински управувач
 • триногарка
 • адаптер

Технички карактеристики:

 • 122 различни лајт шоуа
 • ЛЕД светилки во 4 бои (бела, црвена, зелена, сина) и разни комбинации на бои
 • Статичен начин на работа и движење
 • 6 светлосни ефекти
 • Покрива до 130m2
 • Може да се користи во текот на целата година
 • Едноставна и брза инсталација
 • Минимална потрошувачка на струја
Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики Далечинското работи со 2x AAA батерии (не се вклучени)

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality