Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Top Shop Stair 'N Go Количка за пазарење

Photo
Video
-42%

Нема повеќе болки во грбот од носење на тешки торби нагоре и надолу по скалите. Top Shop Stair'n Go количката за пазарење ја добивате заедно со долготрајна торба во која ќе можете да ставите се што сте купиле. Таа има 6 тркала и многу едноставно може да ја движите нагоре и надолу по скалите, а можете да ја користите на секаков терен.

Top Shop Stair 'N Go Количка за пазарење

Редовна цена: 2.390,00 ден.


Специјална цена: 1.390,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Нема повеќе болки во грбот од носење на тешки торби нагоре и надолу по скалите. Top Shop Stair'n Go количката за пазарење ја добивате заедно со долготрајна торба во која ќе можете да ставите се што сте купиле. Таа има 6 тркала и многу едноставно може да ја движите нагоре и надолу по скалите, а можете да ја користите на секаков терен.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Идеално решение за носење на поголема тежина нагоре и надолу по скалите

Top Shop Stair’n Go количката ќе ви помогне да качите се што се испазари по скалите, без никаков проблем. Таа има 6 тркала кои ротираат и едноставно се лизгаат по скалите.

6 тркала за идеална стабилност на секаков вид на терен

Системот со 6 тркала е направен од долготрајна пена која ви гарантира дека количката ќе можете без проблем да ја движите на секаков вид на терен. На земја во секое време има 4 тркала, што на количката и дава голема стабилност.

 • Песок

 • Асфалт

 • Трева

 • Земја

Голема, практична и лесно склоплива

Со Top Shop Stair’n Go количката ќе можете наеднаш да испазарите се што ви е потребно. Таа е, исто така, и многу едноставна за користење, само отворете ја, подигнете ја рачката и готово. Зафаќа многу малку простор затоа што, кога ќе ја склопите, таа е висока само 64 см.

2во1 торба и количка за пазарење

Со Top Shop Stair’n Go Cart добивате 2 производи во 1 - торба и количка за пазарење.

Лесна метална рамка која е идеална за транспорт:

 • Кутии

 • Спортска опрема

 • Куфери

 • Шишиња

 • Градинарски алат

 • Кофи

Користете ја секаде каде што ќе ви биде потребна помош во носењето на поголема тежина

Top Shop Stair’n Go Cart е идеално решение за сите оние на кои им е потребна помош во пренесувањето на поголема тежина нагоре и надолу по скалите:

 • Постари
 • Домаќинки
 • Лица со хендикеп
 • Бремени жени
 • Сите оние кои имаат проблеми со грбот
Технички карактеристики
Димензија W 46 cm, H 102 cm, D 42 cm
Дополнителни информации Максимален тежина на носивост: 20 кг.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star