Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Top Shop Mosquito Stop Мрежа против инсекти

Photo
Video
-61%

Изморени сте од комарци? Top Shop Mosquito Stop е мрежа за прозори која се прилагодува на големината и формата на прозорот, со што свежиот воздух ќе навлезе во просторијата, додека комарците и другите инсекти ќе останат надвор. Таа е 100% ефикасно решение без хемикалии. Се мести за само 5 минути, без лепење или бушење, само исечете ја и наместете ја со помош на магнетите.

Top Shop Mosquito Stop Мрежа против инсекти

Редовна цена: 990,00 ден.


Специјална цена: 390,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Изморени сте од комарци? Top Shop Mosquito Stop е мрежа за прозори која се прилагодува на големината и формата на прозорот, со што свежиот воздух ќе навлезе во просторијата, додека комарците и другите инсекти ќе останат надвор. Таа е 100% ефикасно решение без хемикалии. Се мести за само 5 минути, без лепење или бушење, само исечете ја и наместете ја со помош на магнетите.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уживајте во топлите летни ноќи без здодевните инсекти

Сакате прозорите да ви бидат отворени во текот на целата ноќ кога времето е топло, но се плашите дека целата соба ќе ви се наполни со инсекти?

Ви ја претставуваме Mosquito Stop, практичната мрежа за инсекти со која ќе можете сосема релаксирано да ги поминувате летните ноќи без несакани гости во вашиот дом.

Top Shop Mosquito Stop

Таа е 100% ефикасна заштита од инсекти

Mosquito Stop брзо и ефикасно се справува сос ите видови на инсекти. таа е направена од долготраен материјал кој ги спречува инсектите да влезат во вашиот дом.

 • Top Shop Mosquito Stop

  Комарци

 • Top Shop Mosquito Stop

  Муви

 • Top Shop Mosquito Stop

  Молци

 • Top Shop Mosquito Stop

  Оси

 • Top Shop Mosquito Stop

  Бубачки

Можете многу едноставно да ја користите на сите видови на прозори

Mosquito Stop мрежата е соодветна за употреба на сите видови на прозорци во вашиот дом или во канцеларијата, и е идеална за употреба во кујната, спалната, дневната, оставата... Можете да ја прилагодите на секоја форма и големина на прозор.

Едноставно исечете ја во димензија на прозорот кој сакате да го заштитите без да ги оштетите рамките.

Top Shop Mosquito Stop

Едноставна за местење - ќе ви одземе помалку од 5 минути

Местењето на Mosquito Stop мрежата е многу едноставно, без лепење или бушење. Тајната е во 8 силни супер магнети со чија помош мрежата цврсто се прикачува на рамката.

Можете лесно да ја наместите во само 4 едноставни чекори:

 • 1
  Top Shop Mosquito Stop

  Исечете ја мрежата во соодветната димензија

 • 2
  Top Shop Mosquito Stop

  Ставете ги магнетите на рабовите од мрежата

 • 3
  Top Shop Mosquito Stop

  Излупете ја лепливата лента

 • 4
  Top Shop Mosquito Stop

  Клик

Без штетни средства

Заборавете на штетните, отровни средства против инсекти. Со Mosquito Stop ќе ги спречите инсектите и бубачките да влезат во вашиот дом.

Top Shop Mosquito Stop
Дополнителни информации

Технички карактеристики:

 • Димензии на мрежата: 1,3м x 1,5м
 • Материјал: 100% полиестер
 • Сетот вклучува: 1x Mosquito Stop мрежа, 8x магнети и 1x упатство за употреба
Top Shop Mosquito Stop
Технички карактеристики
Димензија 1,3m x 1,5m

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star