Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Top Shop Magic Tracks Детска автомобилска патека Crash

Photo
Video
-28%

Top Shop Magic Tracks, е нов сет од 216 парчиња кој го добивате со 3 метри патека за трки која свети во темница, 2 автомобили, препрека од тули, препрека од камен, 2 колички за тркање, 76 налепници и упатство за користење, 6 сообраќајни знаци и 4 конуси.

Top Shop Magic Tracks Детска автомобилска патека Crash

Редовна цена: 2.490,00 ден.


Специјална цена: 1.790,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Top Shop Magic Tracks, е нов сет од 216 парчиња кој го добивате со 3 метри патека за трки која свети во темница, 2 автомобили, препрека од тули, препрека од камен, 2 колички за тркање, 76 налепници и упатство за користење, 6 сообраќајни знаци и 4 конуси.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Забавувајте со најпродаваната играчка - сега со 2 автомобили и 14 додатоци!

Дали сте подготвени за трка? Најпродаваната играчка сега достапна во поголема верзија и со повеќе додатоци. Magic Tracks Crash Set со патека од 200 дела која свети во темница и 16 неверојатни додатоци.

Организирајте трки со 2 автомобили кои ги добивате во комплетот, дополнителна крстосница и препреки од тули и камен. Добивате и 6 сообраќајни знаци и 4 конуси за уште поголема забава.

Уникатна патека за трки која свети во темница

Вистинската авантура почнува кога ќе ги изгаснете светлата. Magic Tracks патеката свети во темница и ја претвора детската соба во магичен ринг.

Оставете ги деловите под светло неколку часа, потоа изгасете го светлото и забавувајте се!

Ослободете ја имагинацијата на вашите деца

Создадете ја патеката од вашите соништа. Менувајте ја формата Magic Tracks и уживајте.

 • Облик по ваша желба

  Патеката е направена од долготрајна пластика која се витка и заоблува по ваша желба. Можете дури и да ја наместите преку мебелот или околу работната маса.

 • Направете угорнини и удолници

  Со помош на книги, перници итн. изградете угорнини, тунели и мостови. Земете една картонска кутија и направете рампа.

 • Судар!

  Гледајте како автомобилите ќе се тркаат на патеката и на крај ќе се судрат еден во друг!

2 автомобили со LED светилки

Заедно со овој сет добивате и 2 автомобилчиња - жолт и црн. Декорирајте ги по ваша желба со лепенките кои исто така ги добивате во комплетот. Секој од нив има 5 LED светилки кои ја осветлуваат патеката додека се движат по неа.

Автомобилчињата работат на 3 AAA батерии.

Збогатете ја патеката со додатоците кои ги добивате со комплетот

Во сетот добивате и многу додатоци за уште позабавни игри.

 • 2 автомобилчиња Жолто и црно автомобилче

 • Препрека од камен Поминете преку ѕидот од камен

 • Препрека од тули Поминете преку ѕидот од тули

 • Раскрсница Што ќе се случи кога 2 возила ќе се сретнат? Употребете ја раскрсницата и ќе дознаете

 • 6 сообраќајни знаци Внесете дополнителна забава во трките со некои сообраќајни правила

 • 4 конуси Дали можеби се извршуваат градежни работи на патеката? Обезбедете го делот со конуси за екстра доживување

Magic Tracks Crash Set е играчка во која ќе ужива целото семејство. Поминете време со децата и уживајте. Magic Tracks Crash Set е исто така идеален роденденски подарок.

 • Поминете квалитетно време со вашето семејство

 • Натпреварувајте се со пријателите

Внимавајте - нарачајте го оригиналниот Мagic Tracks сет

Magic Tracks е една од најпознатите играчки во светот - нарачајте го оригиналот!

Како да го препознаете оригиналниот Magic Tracks сет?

 • 1. Само Magic Tracks свети во темница

  Откако подолг период ќе биде изложен на светлина, Magic Tracks сетот свети во темница.

 • 2. Само Magic Tracks сетот е направен од долготраен материјал

  Деловите од Magic Tracks сетот се долготрајни и направени од високо - квалитетна пластика, што значи дека нема веднаш да се оштетат или скршат.

 • 3. Magic Tracks сетот има заштита за деца

  Автомобилчињата од Magic Tracks имаат по 3 батерии, кои се безбедно наместени и достапни само со шрафцигер.

 • 4. Автомобилите од Magic Tracks сетот имаат по 5 LED светилки

  Автомобилите од Magic Tracks сетот се осветлени со 5 LED светилки кои создаваат магично шоу.

Дополнителни информации

Во комплетот добивате

 • 200x дела на патеката (3 м)
 • 2x автомобилчиња со LED светилки
 • 1x Препрека од тули
 • 1x Препрека од камен
 • 1x Раскрсница
 • 6x Сообраќајни знаци
 • 4x Конуси
 • 1x Лист со лепенки
 • 1x Упатство за употреба
Автомобилчињата работат на 3 AAA батерии (не ги добивате во комплетот)

Возраст на која сетот е безбеден за употреба: над 3 години
Материјал: пластика

Технички карактеристики
Дополнителни информации потребни 3 AAA батерии (не се вклучени)

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star