Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Titan Twist 2 микрофибер навлаки

Titan Twist 2 микрофибер навлаки
Photos
  • Видеа
  • Слики
Titan Twist 2 микрофибер навлаки
Titan Twist 2 микрофибер навлаки

SKU: 99-1000042814

Исчистете ги подовите и прозорите. Револуционерните навлаки ви овозможуваат ефикасно чистење само со вода. Се перат во машина до 500 пати. Во комплетот добивате две навлаки за Титан Твист џогерот.  

Titan Twist 2 микрофибер навлаки

* Задолжителни полиња

Од 390,00 ден. До
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Идеално исчистете ја секоја површина

Тајната на Титан Твист џогерот е во микрофибер навлаките со двоен слој кој претставува идеална комбинација од еленска кожа (со моќ на апсорпција) и милионите микровлакна (со моќ на валјак).

Одлични за плочки, мермер, керамика, порцелан, итн...

Титан Твист навлаките се идеално решение за голем број на подни површини, вклучувајќи плочки, мермер, керамика, порцелан, винил, дрво, ламинат, како и стакло - без употреба на хемикалии, само со вода.    

Се перат во машина до 500 пати

Кога ќе завршите со чистењето ставете ги во машина за перење за повторно да ги активирате микровлакната. Направени се да траат до 500 перења!

Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики може да се пере во машина
Материјал најлон, полиестер

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка