Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Top Shop Titan Twist Џогер со систем на цедење

Во моментот нема залиха.
Photo
Video

Ви го претставуваме првиот џогер чија навлака е доволно само да ја исплакнете и продолжувате со чистењето. Исчистете ги подовите без употреба на хемикалии, без да влечете кофи полни со нечиста вода позади вас. Двојна моќ, двоен слој на микровлакна кои навлегуваат длабоко, ги заробуваат течноста и нечистотиите и ги подигнуваат од подот. Идеален за оние кои имаат деца и домашни миленичиња. И тоа не е се... 

Top Shop Titan Twist Џогер со систем на цедење
1.490,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Ви го претставуваме првиот џогер чија навлака е доволно само да ја исплакнете и продолжувате со чистењето. Исчистете ги подовите без употреба на хемикалии, без да влечете кофи полни со нечиста вода позади вас. Двојна моќ, двоен слој на микровлакна кои навлегуваат длабоко, ги заробуваат течноста и нечистотиите и ги подигнуваат од подот. Идеален за оние кои имаат деца и домашни миленичиња. И тоа не е се... 

Дознајте повеќе
Детали за производот

Чисти подови во само неколку чекори: Исплакнете, свртете, отворете и бришете

AИзморени ли сте од рачно плакнење на нечистата глава на џогерот? Мириса непријатно, капе. А што е со кофата полна со нечиста вода која морате постојано да ја влечете позади вас? Без оглед на тоа каква кофа користите, секогаш ја ставате крпата во нечиста вода.

Што ако можете еднаш за секогаш да се збогувате со кофите и хемикалиите?  Ви го претставуваме првиот џогер чија навлака е доволно само да ја исплакнете и продолжувате со чистењето. Штом крпата ќе се извалка, само исплакнете ја, свртете ја и продолжете со чистењето.

Зошто ќе се вљубите во Титан Твист џогерот?

 • Чистите без хемикалии па затоа домот ќе биде безбедно место за вашите деца и миленичиња  
 • Заштедувате пари и ја заштитувате околината благодарение на навлаките кои ги перете и повторно можете да ги користите
 • Можете да ги исчистите и тешко достапните места во вашиот дом - под креветите, во тоалетот, скалите
 • Не мора да ја носите кофата насекаде низ вашиот дом - само исплакнете ја навлаката под чешма

Чистите само со вода, без употреба на хемикалии - вашиот под е целосно безбеден

Со Титан Твист ќе имате чисти подови без употреба на штетни хемикалии. Овој револуционерен џогер ви нуди површина на која вашите деца и миленичиња ќе можат безбедно да си играат.

Соодветен за сите видови на подови:

 • Паркет

 • Ламинат

 • Плочки

 • Мермер

Веќе не мора да чекате подот да се исуши. Со Титан Твист џогерот подот е веднаш сув.

Ги заробува течностите и нечистотиите и ги отстранува од подот

Благодарение на микрофибер навлаката со двојна моќност, Титан Твист џогерот едноставно ги заробува течностите и нечистотиите и ги отстранува дури и од најнедостапните места на вашиот под.

Допрете до секој агол со главата која ротира 360 степени продолжената рачка

Благодарение на ротирачката глава, вие многу едноставно ќе исчистите под мебелот и околу аглите на вашиот дом. А со продолжената рачка ќе ги дофатите и пајажините на плафонот како и правта на корнизите.

Лесен и идеален за сите видови на рамни површини – Вклучувајќи го и стаклото

Титан Твист џогерот е лесен и е одличен за чистење на сите видови на рамни површини (не само подови) вклучувајќи и стаклњни ѕидови, огледала итн.

Како функционира

Навлака со двоен микрофибер слој со супер апсорбирачка еленска кожа

Тајната на Титан Твист џогерот е во неговата двослојна микрофибер навлака која има двојна моќ на чистење. Едниот слој е направен од супер апсорбирачка еленска кожа - со моќ да впие течност со 10 пати поголем волумен од нејзината тежина. Вториот слој е направен од револуционерни микровлакна кои имаат функција на валјак, подигнувајќи ги и најмалите честички од вашиот под.

Навлаката можете да ја користите и до 500 пати

Навлаката на Титан Твист џогерот се пере, што значи дека откако ќе завршите со чистењето можете да ја ставите во машина за повторно да ги активирате микровлакната. Направена е да трае до 500 перења! 

Заштедувате пари и ја заштитувате околината!

Само исплакнете, свртете, отворете и продолжете со чистење

Нема веќе нечистотии од кофата на подот. Титан Твист џогерот поедноставува се. Само исплакнете ја главата на џогерот и свртете ја за да ја исцедите. Како што вртите, микровлакната инстантно ги ослободуваат нечистотиите. Потоа само отворете ја главата на џогерот и продолжете со чистењето без хемикалии.

Целосно чист под само со вода од чешма!

Соодветен за...

 • Семејства со мали деца и/или миленичиња
 • Сите оние кои сакаат џогер кој е едноставен за употреба и со кој можат да чистат само со вода од чешма
 • Оние кои бараат џогер со кој ќе можат да ги чистат сите видови на подни површини, како и најнедостапните места во домот

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star