Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Среќни денови со цени до 990 ден.!

Одлични понуди само на 26ти, 27ми и 28ми септември

 
Важат уште:
[banner_timer]
 

Tinita Springform Округол калап

Photo
Video
-40%
 • Брзо и рамномерно печење
 • Едноставно вадење на храната
 • Лесен и едноставен за чистење
 • Прстен кој се вади
 • Tinita Springform Округол калап

  Редовна цена: 990,00 ден.


  Специјална цена: 590,00 ден.

  Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  Кратко инфо
 • Брзо и рамномерно печење
 • Едноставно вадење на храната
 • Лесен и едноставен за чистење
 • Прстен кој се вади
 • Дознајте повеќе
  Детали за производот

  Технички карактеристики:

   Tinita Springform Округол калап 26см.
  • Материјал: челик
  • Надворешна облога: нелеплива облога
  • Надворешна облога: црна и боена
  • Тежина: 0,37 кг
  • Брзо и рамномерно печење
  • Едноставно вадење на храната
  • Лесен и едноставен за чистење
  • Прстен кој се вади

  Рецензии од купувачи 0 рецензии

  Што мислите за овој производ? *

  1 1 ѕвездичка
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star