Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Tinita Садови за складирање

-50%
Во секое време ќе знаете што има во садовите затоа што сепроѕирни. Квалитетни и безбедни материјали - садовите не ја апсорбираат бојата и мирисот на состојките кои ги чувате во нив.
Tinita Садови за складирање

Редовна цена: 798,00 ден.


Специјална цена: 399,00 ден.

Залиха: 9
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо
Во секое време ќе знаете што има во садовите затоа што сепроѕирни. Квалитетни и безбедни материјали - садовите не ја апсорбираат бојата и мирисот на состојките кои ги чувате во нив.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Во секое време ќе знаете што има во садовите затоа што се проѕирни.

Квалитетни и безбедни материјали - садовите не ја апсорбираат бојата и мирисот на состојките кои ги чувате во нив.

 • Одлични за чување на помали состојки
 • Се затвора херметички
 • Во секое време ќе знаете што има во садовите затоа што се
 • Квалитетни и безбедни материјали - садовите не ја апсорбираат бојата и мирисот на состојките кои ги чувате во нив
 • Може да ги користите и во микробранова
 • Едноставен систем за отварање и затварање
 • Произведени во Словенија

Достапни во 3 големини:

 • 0,75л. (18,5x14,6x7,1см.) - погодно за чување на чај, шеќер, кафе, јатки, зачини...
 • 1,5л. (20,8x17,1x9,3см.) - за секојдневно складирање на оброци, овочје, зеленчук, колачиња, сендвичи...
 • 3л. (23,4x19,7x12,8см.) - за складирање поголеми количества храна, салати, леб...

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка