Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Delimano Tinita Chef Кујнски нож

-50%

Во кујната многу е важно да го имате вистинскиот прибор. Овие јапонски ножеви од не’рѓосувачки челик имаат мека рачка и се специјално дизајнирани за прецизно сечкање.

Должина на сечилото: 20см.

Delimano Tinita Chef Кујнски нож

Редовна цена: 998,00 ден.


Специјална цена: 499,00 ден.

Залиха: 6
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Во кујната многу е важно да го имате вистинскиот прибор. Овие јапонски ножеви од не’рѓосувачки челик имаат мека рачка и се специјално дизајнирани за прецизно сечкање.

Должина на сечилото: 20см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Во кујната многу е важно да го имате вистинскиот прибор. Овие јапонски ножеви од не’рѓосувачки челик имаат мека рачка и се специјално дизајнирани за прецизно сечкање. Дополнително, Тинита ножевите се и многу едноставни за употреба.

Должина на сечилото: 20см.

Материјал: не'рѓосувачки челик

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка