Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Top Shop Storage Saving Bags Кеси за вакумирање

Photo
Video
-50%

Доколку немате доволно простор во вашиот дом за да ги чувате сите оние работи кои ги користите ретко или сезонски, овие ќеси се одлично решение!

 • Заштедете до 80% простор
 • Вакуумирани
 • Водоотпорни
 • Долготрајни
 • 2 слоја полиетилен и најлон
 • Добивате 7 ќеси со различни димензии
Top Shop Storage Saving Bags Кеси за вакумирање

Редовна цена: 1.980,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Доколку немате доволно простор во вашиот дом за да ги чувате сите оние работи кои ги користите ретко или сезонски, овие ќеси се одлично решение!

 • Заштедете до 80% простор
 • Вакуумирани
 • Водоотпорни
 • Долготрајни
 • 2 слоја полиетилен и најлон
 • Добивате 7 ќеси со различни димензии
Дознајте повеќе
Детали за производот

Ослободете простор во вашите плакари

Со овие ќеси за вакуумирање ќе ослободите простор во плакарите и практично ќе ја складирате сезонската гардероба. Чувајте ја:

 • сезонската гардероба
 • детските алишта
 • пешкирите
 • постелнината
 • перниците

и сето она кое не го користите.

Сетот се состои од:

 • 2 x XL ќеси (68 x 100см.)
 • 2 x L ќеси (55 x 86см.)
 • 2 x M ќеси (45 x 58см.)
 • 1 x ќеса за патување (45 x 58см.)

Идеални за дома и за на пат

Вакуумските ќеси за чување се многу практични и квалитетни, тие ги заштитуваат работите од прав и нечистотии. Во нив можете да спакувате се што ви е потребно за на службен пат или за на одмор, особено ако одите на подолг престој.

Безбедни од прав, нечистотии, инсекти

Модерната технологија е клучна за безбедно чување на вашите работи. Еднонасочниот вентил и двојниот слој од најлон и полиетилен ги чуваат работите целосно заштитени од вода, нечистотии, прав, инсекти и непријатни мириси.

Системот на ќесите за вакуумирање инкорпорира 3 софистицирани технологии за вакуумско затварање и одржување на вакуумот во ќесата.

 • еднонасочен вентил
 • два слоја од полиетилен и најлон
 • непропустлив систем на затварање
Технички карактеристики
Димензија 68 x 100 см., 55 x 86 см., 45 x 58 см.
Материјал PE, најлон
Тежина 710 г. на сетот од 7 парчиња

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star