Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Slim Jeggings Еластични фармерки

Дали сакате да изгледате совршено и секси во фармерки, но истовремено да се чувствувате удобно како да носите еластични фармерки? Пробајте ги Slim jeggings, комбинацијата од фармерки и хеланки кои се обликуваат според вашето тело и без разлика на формата и големината ќе направат да изгледате послабо, тонирано, без видливи линии од целулит или долната облека. Со нив сè ќе биде на своето место.

 • Трансформација на телото за само неколку секунди - изгледајте послабо и тонирано
 • Ќе го притиснат стомакот: широк појас кој визуелно ќе ги намали стомакот и половината
 • Еластични и исклучително удобни
 • Го прикриваат целулитот
 • Тонирани нозе и задник
 • Без линии од долна облека
 • Дебел, но многу мек материјал
 • Ништо нема да излегува од страничните делови на половината
 • Без копчиња, патенти и неудобни рабови
 • Можете секаде да ги носите: на работа, за излегување, за секојдневни прошетки и сл.
 • Достапни во модерна сина, сива и црна боја.
Slim Jeggings Еластични фармерки
Од 790,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Дали сакате да изгледате совршено и секси во фармерки, но истовремено да се чувствувате удобно како да носите еластични фармерки? Пробајте ги Slim jeggings, комбинацијата од фармерки и хеланки кои се обликуваат според вашето тело и без разлика на формата и големината ќе направат да изгледате послабо, тонирано, без видливи линии од целулит или долната облека. Со нив сè ќе биде на своето место.

 • Трансформација на телото за само неколку секунди - изгледајте послабо и тонирано
 • Ќе го притиснат стомакот: широк појас кој визуелно ќе ги намали стомакот и половината
 • Еластични и исклучително удобни
 • Го прикриваат целулитот
 • Тонирани нозе и задник
 • Без линии од долна облека
 • Дебел, но многу мек материјал
 • Ништо нема да излегува од страничните делови на половината
 • Без копчиња, патенти и неудобни рабови
 • Можете секаде да ги носите: на работа, за излегување, за секојдневни прошетки и сл.
 • Достапни во модерна сина, сива и црна боја.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Збогувајте се со стомакот со помош на Slim jeggings

Дали ви е непријатно од стомакот кој ви ја нарушува женската фигура? Сето ова ќе биде минато со новата комбинација од хеланки и фармерки - кои имаат 15 см повисок струк во однос на другите фармерки за да ви помогнат веднаш да го намалите обемот на стомакот.

Намалете ги сантиметрите од вашата половина за само неколку секунди

Slim Jeggings комбинацијата од фармерки и хеланки дискретно ќе го прикрие вашиот стомак, ќе ги нагласи задникот и нозете. За само неколку секунди оваа специјална комбинација ќе:

 • го прикрие вашиот стомак
 • ќе ја намали половината
 • ќе го подигне задникот
 • ќе ги тонира вашите нозе

Совршени за новите мајки и модерните жени кои немаат доволно слободно време за вежбање

Без разлика на тоа дали сте нова мајка или едноставно немате доволно слободно време за вежбање, Slim Jeggings- комбинацијата од фармерки и хеланки ќе ви помогне да изгледате и да се чувствувате помладо! И ако тоа не е доволно...

Моќта да го обликува телото, удобноста на хеланките и изгледот на фармерки во само еден производ!

Дали сте уморни од неудобните фармерки и хеланките кои брзо се шират и не сокриваат ништо? Изгледајте мазно, обликувано и послабо во новите  Slim Jeggings, комбинацијата од фармерки и хеланки кои се удобни, модерни, а истовремено го обликуваат вашето тело!

Тие изгледаат како фармерки, а всушност ќе носите хеланки

Облекувањето на тесни фармери често знае да биде голем проблем. Slim Jeggings ќе ви помогнат лесно да ги облечете тие тесни фармерки.

Со Slim Jeggings вие ќе ја имате удобноста од хеланките и модерниот дизајн кој сите го посакуваме. Кога ќе ги облечете ќе почувствувате исклучителна удобност и среќа бидејќи не само што ќе се чувствувате убаво, туку и ќе изгледате убаво.

Го поткреваат и обликуваат задникот

Тајната е во совршено прилагодениот појас кој визуелно го намалува вишокот на кожа. Најдобриот дел е дека има ефект на поткревање - ќе ви се допадне она што ќе го видите во огледало.

Изгледајте и чувствувјте се подобро со оваа комбинација на хеланки и фармерки, кои ќе се обликуваат по вашето тело, а истовремено ќе го намалат обемот. Чиста магија!

Го крие целулитот и линиите од долната облека

Тие се направени од дебел материјал, кој лесно се растегнува и го крие целулитот, ја зацврстува кожата и го пркрива стомакот, а вашето тело изгледа тонирано, фит и без целулит.

Исто така, заборавете на линиите од долната облека .

Чувствувајте се удобно во вашата кожа!

 

Голема удобност, без патенти и копчиња

Slim Jeggings не само што изгледаат добро, тие исто така се многу удобни. Slim Jeggings немаат патенти или копчиња или неудобни рабови, па нема да се грижите за лузните кои може да останат на вашата кожа откако ќе ги соблечете.

 • Сини

 • Црни

 • Сиви

Како функционираат?

Ги обликуваат најважните делови од телото за да изгледате одлично

1. Slim Jeggins се изработени од револуционерниот материјал ReduTech кој:

 • го прикрива целулитот
 • ја зацврстува кожата и
 • го прикрива она што излегува од половината, нозете, бутовите и стомакот.

2. Широкиот појас визуелно го намалува вишокот на кожа и ја притиснува околку половината, па затоа вашата половина и стомак ќе изгледаат тонирано и послабо.

И најдобриот дел е што имаат ефект на поткревање. Тие ќе направат да изгледате и да се чувствувате одлично.

 • Тенка половина

 • Послаби нозе

 • Витки нозе

Прочитајте како Slim Jeggings направија овие жени да се чувствуваат подобро!

 • Жоржет ја обожава новата половина

  Не можам да поверувам дека само пред неколку секунди се чувствував дебело а сега (хаха) изгледам како да сум вежбала со месеци, сето ова благодарение на SLIM JEGGINGS. Немам стомак на местото каде што порано имав, немам целулит, ниту пак линиии од долната облека. Многу се удобни.

 • Мери конечно се чувствува подобро

  Ова не е возможно. Ме воодушеви, за само неколку секудни изгледам одлично. Ова се најудобните фармерки кои некогаш сум ги носела.

 • Ирена изгледа одлично во нејзините Slim Jeggings

  Ова е моќта на облеката која го обликува телото, но претворено во нешто толку добро. Би сакала да ги носам постојано и да им покажам на сите дека одлично изгледам.

  Ги облеков за неколку секунди, ми го покрија стомакот и не ги гледам линиите од долната облека. Одговараат со мојата облека. Одлични се.

Кој може да ги носи?

 • Секој жена која не се чувствува удобно кога носи фармерки
 • Секоја жена која сака да се чувствува удобно, но сака да изгледа одлично
 • Сите жени кои сакаат да носат висококвалитетни материјали за да го обликуваат своето тело
 • Одлични за нови мајки кои сакаат да го скријат стомакот после породување
 • Сите жени кои сакаат да го обликуваат стомакот, колковите, нозете и задникот
 • Совршено за жени кои имаат поголем стомак

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка