Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Неодоливи летни попусти

Време е за освежување и распродажба! Изберете и заштедете до 70%.

-70%
 

Top Shop Seaberg Детски ранец - Нилски коњ

Photo
Video
-47%

Seaberg детскиот ранец е направен од долготрајни, квалитетни материјали. На децата ќе им се допадне дизајнот со жаба, кученце или нилски коњ. Ранецот е доволно простран, рачките за на рамена се со перничиња и нивната должина се прилагодува за поголема удобност на грбот и рамената на децата.

Top Shop Seaberg Детски ранец - Нилски коњ

Редовна цена: 1.290,00 ден.


Специјална цена: 690,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Seaberg детскиот ранец е направен од долготрајни, квалитетни материјали. На децата ќе им се допадне дизајнот со жаба, кученце или нилски коњ. Ранецот е доволно простран, рачките за на рамена се со перничиња и нивната должина се прилагодува за поголема удобност на грбот и рамената на децата.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Seaberg детскиот ранец е направен од долготрајни, квалитетни материјали.

На децата ќе им се допадне дизајнот со жаба, кученце или нилски коњ.

Ранецот е доволно простран, рачките за на рамена се со перничиња и нивната должина се прилагодува за поголема удобност на грбот и рамената на децата.

Seaberg детскиот ранец е одличен за секоја пригода.

Главната преграда на ранецот е широка, а има и џеб соодветен за шишиња.

Технички карактеристики:

  • Материја: 100% полиестер
  • Димензии: 33,5x28,5x9 см
  • Волумен: 8 л.
  • Тежина: 0,3 кг.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star