Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Top Shop 24/7 Seaberg Urban Ранец

Photo
Video
-50%

Seaberg урбаниот ранец обезбедува доволно волумен за организација и заштита на се што ви е потребно во текот на денот. Капацитетот на ранецот е 20 литри со многу практични решенија.

Top Shop 24/7 Seaberg Urban Ранец

Редовна цена: 1.980,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Seaberg урбаниот ранец обезбедува доволно волумен за организација и заштита на се што ви е потребно во текот на денот. Капацитетот на ранецот е 20 литри со многу практични решенија.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Seaberg урбаниот ранец обезбедува доволно волумен за организација и заштита на се што ви е потребно во текот на денот. Капацитетот на ранецот е 20 литри со многу практични решенија.

Џебот за документи е позициониран така што многу тешко се забележува, па вашите докумнти ќе бидат безбедни, суви и секогаш при рака. Во страничниот џеб можете да го чувате вашиот пијалок.

Делот на грбот и рачките се обложени со мек материјал, и вие ќе се чувствувате многу удобно додека го носите. Air-X системот обезбедува ефективна вентилација.

Ранецот е направен од специјално дизајнирана ткаенина која е отпорна на дамки.

 • рачките и делот на грбот се меки
 • неколку џебови за добра организација
 • џеб за шише
 • безбеден џеб за документи
 • отпорен на дамки и на вода

Технички карактеристики:

 • Материјал: Надворешен: 100% полиестер, Внатрешен: 100% полиестер
 • Димензии: 42x31x15 см.
 • Волумен: 20 л.
 • Тежина: 0,8 кг.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star