Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Неодоливи летни попусти

Време е за освежување и распродажба! Изберете и заштедете до 70%.

-70%
 

Top Shop 24/7 Seaberg Urban Торба

Photo
Video
-60%

Seaberg торбата со прегради за лаптоп, квалитетната и функционална спортска торба која е многу практична и модерна со прегледна внатрешност. Таа е направена од долготраен и издржлив полиестер.

Top Shop 24/7 Seaberg Urban Торба

Редовна цена: 2.490,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Seaberg торбата со прегради за лаптоп, квалитетната и функционална спортска торба која е многу практична и модерна со прегледна внатрешност. Таа е направена од долготраен и издржлив полиестер.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Seaberg торбата има преграда во која можете да ставите лап топ до 15,4".

Оваа торба има џебови во кои можете уредно да ги подредите сите работи. Страничните прегради се наменети за шишиња со вода. Лентата за на рамо е прилагодлива и многу удобна.  

Подлогата за на грб е анатомска, а благодарение на мрежата со Air-X-System вие добивате постојан проток на воздух што резултира со намалено потење.

Ткаенината е отпорна на дамки од нечистотии

  • долготраен
  • мека лента за на рамо
  • водоотпорен
  • неколку џеба за подобра организација
  • џеб за шише
  • отпорен на дамки
Технички карактеристики
Дополнителни информации Материјал: Надворешност: 100% полиестер, Внатрешност: 100% полиестер
Димензии: 39,5x30,5x12 с.
Волумен: 14 л.
Тежина: 0,8 кг.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star