Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Top Shop 24/7 Seaberg Спортски ранец

Photo
Video
-50%

Ви ги претставуваме неверојатно квалитетните Seaberg спортски ранци во кои можете уредно да спакувате се што ви е потребно. Во долниот дел можете да ги ставите дури и вашите патики за трчање, џебовите се одделени од главниот дел со цел да можете на различно место да ги ставите мокрите спортски алишта од другите работи кои ќе ги носите со вас, а од страната има џебови за шишиња.

Top Shop 24/7 Seaberg Спортски ранец

Редовна цена: 1.980,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 2
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Ви ги претставуваме неверојатно квалитетните Seaberg спортски ранци во кои можете уредно да спакувате се што ви е потребно. Во долниот дел можете да ги ставите дури и вашите патики за трчање, џебовите се одделени од главниот дел со цел да можете на различно место да ги ставите мокрите спортски алишта од другите работи кои ќе ги носите со вас, а од страната има џебови за шишиња.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Ви ги претставуваме неверојатно квалитетните Seaberg спортски ранци во кои можете уредно да спакувате се што ви е потребно. Во долниот дел можете да ги ставите дури и вашите патики за трчање, џебовите се одделени од главниот дел со цел да можете на различно место да ги ставите мокрите спортски алишта од другите работи кои ќе ги носите со вас, а од страната има џебови за шишиња.

Тие имаат анатомска форма што ги прави многу удобни за носење.

Благодарение на Air-X системот, се добива ефикасна вентилација.

Ранецот е направен од специјално дизајнирана ткаенина која е отпорна на дамки од нечистотии.

 • мека рачка, облога на грбот и облога за рачките на рамената за дополнителна удобност
 • анатомска форма
 • повеќе џебови
 • џеб за шише
 • ткаенина отпорна на дамки и вода

Технички карактеристики:

 • Материјал: Надворешен дел: 100% полиестер, Внатрешен дел: 100% полиестер
 • Димензии: 47x34,5x23 см.
 • Волумен: 36 л.
 • Тежина: 0,8 кг.

Рецензии од купувачи 2 рецензии

5

2 рецензии

2 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Marina

www.topshop.com.mk

30.12.2017

marina.j@yahoo.com
Ovoj go nemam zemano no imam zemano 2 od zeleno sivite .Prezadovolna sum gi zedov za moive dva sina .Prethodnite gi kinea mnogu brugu onie koi gi zemav od dr prod .No ovooj go imaat veke 3 godina i e super isto kako vcera da e kupen .Prezadovolna sum.Go sakam i ovoj i sigurno ke go zemam.Bidejki vashite proizvodi se naj naj.Preporaka do site najdobri ste .

Slavica

www.topshop.com.mk

01.12.2017

boceskaslavica@t.mk
So Sportskiot ranec sum prezadovolna. Dosta dobar kvalitet. Sobira mnogu raboti. Ima mnogu pregradi - sto mi bese mnogu vazno. Ocenka - 5.

2 производ(и)