Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Schildkröt Schildkröt Fitness Фитнес сет

Фитнес сетот вклучува 2 х 0,5 кг тегови од челик со дел обложен со пена, 2 х 0,5 кг тегови за глужд, 1 јаже за скокање и 2 челични реквизити за раце со дел обложен со пена.

Schildkröt Schildkröt Fitness Фитнес сет
1.890,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Фитнес сетот вклучува 2 х 0,5 кг тегови од челик со дел обложен со пена, 2 х 0,5 кг тегови за глужд, 1 јаже за скокање и 2 челични реквизити за раце со дел обложен со пена.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уживајте во придобивките од 4 производи сместени со практичен сет!

Без оглед дали сакате да ги активирате мускулите на горниот или долниот дел од телото, да ја зголемите издржливоста или да го надополните вежбањето, овој сет е многу практичен и корисен.

Одличен сет за сите оние кои сакаат да вежбаат тогаш кога на нив им одговара и онаму каде им одговара. Компактни фитнес реквизити кои многу едноставно можете да ги понесете со вас.

 • Реквизити за раце кои ќе ви помогнат во зајакнување на мускулите на рацете.
 • Јаже за скокање за активирање на различни групи на мускули истовремено подобрувајќи го балансот, координацијата и издржливоста.
 • Јажето за скокање е особено ефикасно за мускулите на долниот дел од грбот и зајакнување на кардиоваскуларниот систем.
 • Рачни тегови идеални за интензивирање на вежбањето.
 • Тегови за глужд/зглоб специјално дизајнирани да ви помогнат во интензивирање на вежбите. Одлични за горниот и долниот дел од телото. Можете да ги носите додека ги обавувате секојдневните обврски.

Дизајнирани за практична и долготрајна употреба, сите производи кои се вклучени во Schildkröt фитнес сетот се направени од квалитетни материјали и се навистина безбедни.

 • На тогите има лепенки за поголема безбедност.
 • Теговите за глужд/зглоб се направени од нек неопрен и цврсто се затвараат.
 • Теговите и сетот за раце имаат рачки од пена за полесно да ги држите.
 • Идеален подарок за оние кои уживаат во активниот живот.

Добивате:

 • 2 х 0,5 кг тегови од челик со дел обложен со пена
 • 2 х 0,5 кг тегови за глужд
 • 1 јаже за скокање
 • 2 челични реквизити за раце.
Технички карактеристики
Тежина 2,45 kg

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality