Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Rovus Заштитна ракавица

Заштитна ракавица Rovus
Photos
  • Видеа
  • Слики
Заштитна ракавица Rovus
Rovus Заштитна ракавица

ID: 106054074 | SKU: 1000138464

Ровус ракавицата e одлична заштита од топлата пареа. Со неа слободно можете да ракувате со пеглите на пареа без да се грижите дека може да се повредите.

Rovus Заштитна ракавица
290,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Едноставен и неверојатно ефикасен производ

Ровус заштитната ракавица е едноставно и неверојатно ефикасно решение за заштита на вашите раце додека ги користите пеглите на пареа. Ракавицата е дизајнирана да се вклупи на вашата рака, со што пеглањето е многу поедноставно и безбедно.

Брзо до идеални резултати

Благодарение на Ровус заштитната ракавица вашите раце секогаш ќе бидат безбедни од врелата пареа, па вие ќе можете да ја држите ткаенината и многу едноставно да ја испеглате.

  • Материјал: 100% памук со посребрена ткаенина
  • 3 слоја непроткаен материјал
  • Димензии на ракавицата: 256X170 мм
Технички карактеристики
Материјал памук
Тежина 0,15kg

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка