Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Rovus Uvacuum 3 во 1 Додатоци

Uvacuum 3 во 1 Додатоци Rovus
Photos
 • Видеа
 • Слики
Uvacuum 3 во 1 Додатоци Rovus Uvacuum 3 во 1 Додатоци Rovus Uvacuum 3 во 1 Додатоци Rovus Uvacuum 3 во 1 Додатоци Rovus Uvacuum 3 во 1 Додатоци Rovus
Rovus Uvacuum 3 во 1 Додатоци

ID: 106064740 | SKU: 1000139670

Во Rovus UVacuum 3во1 сетот се вклучени сите додатоци кои ви се потребни за темелно да го исчистите вашиот дом.

Со купување Rovus UVacuum Правосмукалка 3 во 1, Дополнителниот сет додатоци можете да го добиете за само 790 ден.
Rovus Uvacuum 3 во 1 Додатоци
1.290,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Претворете ја вашата UV правосмукалка во експерт за чистење

Со Rovus UVacuum 3во1 сетот ги добивате сите додатоци кои ви се потребни за идеално чист дом. Одличен е за скали, тешко достапни места, кревети, мебел, па дури и за во автомобил.

Меки четки за понежно чистење

Меките четки можете да ги користите за чистење на мебелот, вентилите, тастатурата од компјутерот и др. Исто така, тие се идеални за пукнатините помеѓу ѕидовите и мебелот, тесните агли и таблите.  

Додатоци за чистење на тесни и тешко достапни места

Овие мали додатоци се одлични за чистење на компјутерите и другите електрични апарати во вашиот дом. Можете да ги користите и за отстранување на нечистотиите од кујнските елементи и фиоки, седиштата во автомобилите и отворите во вратите. Во комбинација со флексибилното црево, вие ќе можете да им пристапите на сите тесни и скриени места, како што е просторот позади радијаторите. 

Секогаш подготвена за употреба

Правосмукалката можете во секое време да ја наместите на основата и да ви биде при рака секогаш кога ќе ви биде потребна. Едноставно прикачете ја основата на ѕид со два шрафа и тоа е тоа. 

Сетот вклучува:

 • 2 меки четки (различни големини)
 • 2 додатоци за тесни и тешко достапни места (различни големини)
 • 1 продолжено црево
 • 1 конектор
 • 2 елементи за прикачување на помали додатоци
 • 1 основа за чување
 • 2 шрафа за основата

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка