Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Rovus UVacuum Правосмукалка 3 во 1

Photo
Video
-40%

Rovus вакумскиот чистач 3 во 1 само по себе е моќен и ефикасен, но кога ќе се земе во предвиди и UV зрачењето, крајниот резултат е екстра всмукување кое може да ви помогне да ги стерилизирате и највалканите површини и да се ослободите од бактериите, алергените и други потенцијални штетни микроорганизми кои може да се најдат во вашиот дом.

 • UV всмукување
 • рачна правосмукалка
 • традиционална правосмукалка
Со купување Rovus UVacuum Правосмукалка 3 во 1, Дополнителниот сет додатоци можете да го добиете за само 790 ден.
Rovus UVacuum Правосмукалка 3 во 1

Редовна цена: 6.490,00 ден.


Специјална цена: 3.890,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Rovus вакумскиот чистач 3 во 1 само по себе е моќен и ефикасен, но кога ќе се земе во предвиди и UV зрачењето, крајниот резултат е екстра всмукување кое може да ви помогне да ги стерилизирате и највалканите површини и да се ослободите од бактериите, алергените и други потенцијални штетни микроорганизми кои може да се најдат во вашиот дом.

 • UV всмукување
 • рачна правосмукалка
 • традиционална правосмукалка
Дознајте повеќе
Детали за производот

Дали посакувате вашиот дом да биде вистински чист?

Со UVacuum ќе го добиете токму тоа. Тоа е ефикасна и моќна правосмукалка, а дополнителната технологија на UV-светлина ќе ви овозможи да ги стерилизирате и најнечистите површини и да се ослободите од бактерии, прашински грини, алергени и други штетни микроорганизми во вашиот дом. 

Поздрава средина за вашето семејство

Ослободете го вашиот дом од микроорганизми кои го загрозуваат вашето здравје. Rovus UVacuum 3во1 правосмукалката е дизајнирана да ви помогне да се ослободите од сите микроорганизми кои се наоѓаат на подовите, теписите, перниците, креветите и душеците во вашиот дом. Едноставно користете ја UV четката со UV сијаличката и всмукувачката моќ и уживајте во свежината на вашиот дом.    

UV технологија која прави чуда

Rovus UVacuum 3во1 ви нуди UV-C технологија, која ефикасно навлегува во надворешната клеточна структура на микроорганизмите, ја менува нивната ДНК со што ги уништува и го спречува нивното размножување.  

Повеќенаменска и супер-практична 3во1 правосмукалка

Рачната правосмукалка, освен со UV четката, можете да ја користите и со стандардната четка, како и со продолжената рачка за поминување на поголеми површини.   

 • UV всмукување

 • Рачна правосмукалка

 • Стандардна правосмукалка

Уживајте во идеалното чистење

Со Rovus UVacuum 3во1 ќе го исчистите целиот дом од нечистотии, прашина и микроорганизми. Таа има и HEPA филтер преку кој во просторијата се враќа чист воздух. Садот за нечистотии многу едноставно се отвара и можете да го  испразните без проблем.   

Најлесен начин на чистење

Rovus UVacuum 3во1 е безжична правосмукалка. Со неа можете да ги исчистите и они места до кои претходно многу тешко сте доаѓале. 

Дополнителни информации

Повеќенаменска и супер-практична 3во1 правосмукалка

 • 1 правосмукалка
 • 1 UV четка
 • 1 четка за подови
 • 2 рачки кои се склопуваат
 • 1 батерија со полнач

Карактеристики:

 • време на полнење на батеријата: 4 часа
 • време на чистење: 15-20 мин.
 • батерија: 14.8V, 2000 Mah Li-ion
 • адаптер: 18V, 500MA
 • хепа филтер кој се пере (може да се пере до 10 пати)

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star