Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Rovus Компактен фен за коса

Компактен фен за коса Rovus
Photos
  • Видеа
  • Слики
Компактен фен за коса Rovus Компактен фен за коса Rovus Компактен фен за коса Rovus Компактен фен за коса Rovus
Rovus Компактен фен за коса

ID: 105962451| SKU: 1000118683

Квалитетен компактен фен со двоен напон, 2 брзини за сушење, рачка на склопување и торба за складирање. Лесен и едноставен за користење, одговара на сите типови коса.

1.580,00 ден.
990,00 ден. Клуб 5*
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Вашиот најважен пријател за секое патување

Дали ви е потребен фен за коса кој работи брзо, лесно и ефикасно? Дали сакате добар придружник кој ќе ви помогне секогаш и во секое време да изгледате најдобро, без разлика дали ќе одите на одмор, на викенд или бизнис патување или едноставно во вашиот дом? Ние Ви го претставуваме новиот Rovus Travel Hair Dryer - компактниот фен за коса!

Вистинскиот помошник за вашата коса кој МОРА да го имате

Rovus Travel Hair Dryer - компактниот фен е она што ви треба. Затоа што е:

  • Компактен и лесен - многу полесен од кој било друг фен за коса.
  • Брз, ефикасен и квалитетен.
  • Едноставен за користење.
  • Лесно може да го спакувате за да го носите на патување или пак може да го складирате во бањата - не зафаќа простор.
  • Одличен е и за мажи и за жени, за кратка и долга, виткана или права коса.

Ги има карактеристиктие на класичен фен за коса

Rovus Travel Hair Dryer - компактниот фен за коса има моќност од 1,200W, што значи дека е моќен како и сите останати фенови за коса. Тој е лесен и компактен, а тоа значи дека е идеален за секое патување го собира во мал багаж за секакви патувања.

Двоен напон без адаптер

Користете го Rovus Travel Hair Dryer - компактниот фен за коса како што сакате - двојниот напон значи дека може да го користите без помошен адаптер. Само одберете го напонот кој ви одговара и фенот е подготвен за користење.

Одберете една од двете брзини

Може да одберете една од двете брзини за сушење кои одговараат за секој тип на коса - густа или ретка, виткана или права.

Исклучителна функционалност

Овој фен за коса е многу практичен и лесно се држи. Рачката се склопува и може дискретно да го складирате во вашиот дом или пак во багажот, а исто така ќе може да го закачите без да зафаќа простор.

Специјална торба за патување

Rovus Travel Hair Dryer - компактниот фен за носа има специјална торба за патување, која ја добивате целосно бесплатно. Торбата за патување е совршена и тој ќе биде совршено спакуван и секогаш чист.

Исклучителна функционалност

Овој фен за коса е многу практичен и лесно се држи. Рачката се склопува и може дискретно да го складирате во вашиот дом или пак во багажот, а исто така ќе може да го закачите без да зафаќа простор.

Специјална торба за патување

Rovus Travel Hair Dryer - компактниот фен за носа има специјална торба за патување, која ја добивате целосно бесплатно. Торбата за патување е совршена и тој ќе биде совршено спакуван и секогаш чист.

Одберете една од двете брзини

Може да одберете една од двете брзини за сушење кои одговараат за секој тип на коса - густа или ретка, виткана или права.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка