Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Rovus Сет додатоци крпи

Photo
Video

Овој сет за чистење на дрво ги заштитува вашите подови од гребење и им дава идеален сјај. Сетот вклучува 1х крпа за нечисти дрвени површини, 1х крпа за мокро и суво чистење, 1х двострана ракавица. Идеален додаток со Ровус џогерот со систем за распрснување.

Rovus Сет додатоци крпи
490,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Овој сет за чистење на дрво ги заштитува вашите подови од гребење и им дава идеален сјај. Сетот вклучува 1х крпа за нечисти дрвени површини, 1х крпа за мокро и суво чистење, 1х двострана ракавица. Идеален додаток со Ровус џогерот со систем за распрснување.

Дознајте повеќе
Детали за производот
  • Заштита на кожата од иритации.
  • Страни од микрофибер и свила со кои ќе ги исчистите и најтврдокорните дамки.
  • Микрофибер страната може да се користи за суво и мокро чистење.
  • Се перат.
Технички карактеристики
Материјал silk, микровлакна
Тежина 0,27kg

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star