Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Rovus Spray Cleaner Повеќенаменски чистач

Photo
Video
-50%

Исчистете го подот, прозорите и огледалата во вашиот дом со помош на неверојатно ефикасниот Rovus Spray Cleaner со хоризонтална и вертикална функција за прскање со која чистењето ќе биде многу едноставно. Заштедете време, енергија и пари!

Rovus Spray Cleaner Повеќенаменски чистач

Редовна цена: 2.580,00 ден.


Специјална цена: 1.290,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
Кратко инфо

Исчистете го подот, прозорите и огледалата во вашиот дом со помош на неверојатно ефикасниот Rovus Spray Cleaner со хоризонтална и вертикална функција за прскање со која чистењето ќе биде многу едноставно. Заштедете време, енергија и пари!

Дознајте повеќе
Детали за производот

Идеален 2во1 додаток за чистење

Spray Cleaner не е само идеална алатка за чистење на подот, туку и за прозорите и огледалата - веќе нема да ви бидат потребни кофи со вода, крпи за чистење или пак скали за да достигнете и до горниот дел од прозорите.

Одржете ги вашите подови идеално чисти во секое време

Благодарение на навлаката со две страни, Rovus Spray Cleaner е одличен за брзо и ефикасно чистење на сите видови на подови во вашиот дом. Едната страна можете да ја користите за мокро чистење и потоа со другата страна исполирајте го подот. Исто така можете и двете страни да ги користите за ист вид на чистење на поголем простор со што ќе заштедите време и енергија.

Главата на чистачот ротира 360° што овозможува тој лесно да поминува врз сите видови на подни површини, достигнувајќи и до најтешкот достапните агли во вашиот дом. Навлаката за чистење се пере во машина.

Уживајте во погледот низ идеално чисти прозори

Rovus Spray Cleaner е одличен чистач на прозори и огледала благодарение на функцијата за хоризонтално и вертикално прскање. Долгата рачка ви овозможува да ги исчистите прозорите од горе до доле без да мора да се качувате на скала. Исто така, овој чистач можете да го користите и на други водоотпорни површини!

Дополнителни информации

Package contains

  • 1pc spray mop with double-sided cloth
  • 1pc window spray cleaner and squeegee attachment head

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star