Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Rovus Рачен чистач за прозори

Ровус рачен чистач за прозори е одличен производ кој заштедува простор и е многу едноставен за користење. Со него можете да ги чистите прозорите, огледалата и другите водоотпорни површини. Тој е комбинација од високо-квалитетен додаток со крпа, рачка со прскалка и механизам за апликација.

Rovus Рачен чистач за прозори
590,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Ровус рачен чистач за прозори е одличен производ кој заштедува простор и е многу едноставен за користење. Со него можете да ги чистите прозорите, огледалата и другите водоотпорни површини. Тој е комбинација од високо-квалитетен додаток со крпа, рачка со прскалка и механизам за апликација.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Идеално чисто за миг

Со Ровус рачниот чистач за прозори можете многу брзо и без неред да ги исчистите прозорите, огледалата и останатите водоотпорни површини во вашиот дом.

Се што ви е потребно за стакло, огледало и водоотпорни површини

Овој рачен и лесен додаток е се што ви е потребно за идеално да го исчистите стаклото, огледалата и останатите водоотпорни површини во вашиот дом.

 • Замена за кофите, салфетките, крпите и останатите чистачи
 • Заштедува време и пари
 • Може да се користи на сите водоотпорни површини

Флексибилната глава има рачка со прскалка и апликатор

Ровус рачниот чистач на прозори има флексибилна глава со додаток со крпа/сунѓер и шише со рачка со прскалка и апликатор кој можете да го користите секаде и во секое време.

Неверојатно ефикасна крпа/сунѓер за чистење прозори

Додатокот за чистење има две страни: едната страна е микрофибер крпа, а другата е гумен лизгач со кој се отстрануваат сите дамки и и дава сјај на површината.

Без капки додека чистите

Оваа крпа има голема апсорбирачка моќ и го спречува капењето.

Ергономска рачка

Шишето има ергономски облик и е специјално дизајнирано за удобност при чистењето на:

 • прозорите и огледалата
 • туш-кабините
 • плочките во купатилото и кујната
 • стаклото во автомобилот
 • сите останати водоотпорни површини
Технички карактеристики
Тежина 0,17 кг.

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality

Review by Olivera Todorova

20.2.2017

BRAVOS SEKOJA CEST
PROIZVODOT KAKO STO GO GLEDAM E DOSTA EFIKASEN I GO OLESNUVA CISTENJETO NA PROZORCITE.ZASLUZUVA SEKOJA DOMAKINKA DA GO IMA VO NEJZINIOT DOM.MI E DOPAGA :) BRAVOS SEKOJA CEST

1 производ(и)