Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Rovus Multi-Cleaner Сет дополнителни крпи

Multi-Cleaner Сет дополнителни крпи Rovus
Photos
  • Видеа
  • Слики
Multi-Cleaner Сет дополнителни крпи Rovus Multi-Cleaner Сет дополнителни крпи Rovus
Rovus Multi-Cleaner Сет дополнителни крпи

ID: 106056536 | SKU: 1000139244

Сетот вклучува: 2х двострани навлаки и 1х навлака за чистење прозори.

Rovus Multi-Cleaner Сет дополнителни крпи
390,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот
  • Високо-квалитетни двострани микрофибер крпи за суво и мокро чистење на секоја тврда површина.
  • Крпа за прозори за суво и мокро чистење.
Технички карактеристики
Материјал микровлакна
Тежина 0,12kg

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка