Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Rovus Manual Window Cleaner Сет дополнителни крпи

Manual Window Cleaner Сет дополнителни крпи Rovus
Photos
  • Видеа
  • Слики
Manual Window Cleaner Сет дополнителни крпи Rovus
Rovus Manual Window Cleaner Сет дополнителни крпи

ID: 106055435 | SKU: 1000139259

Брзо и идеално чистење со дополнителниот сет додатоци за поголеми површини.

Rovus Manual Window Cleaner Сет дополнителни крпи
290,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот
  • Сетот вклучува 2х високо-квалитетни крпи за прозори за мокро и суво чистење.
  • Иделни за чистење поголем број на прозорим огледала или туш кабини.
  • Направени од полиестер.
  • За чистење или освежување на површините.
Технички карактеристики
Материјал полиестер
Тежина 0,034kg

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка