Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Rovus Безжичен чистач

Безжичен чистач Rovus
Photos
  • Видеа
  • Слики
Безжичен чистач Rovus Безжичен чистач Rovus Безжичен чистач Rovus Безжичен чистач Rovus Безжичен чистач Rovus Безжичен чистач Rovus Безжичен чистач Rovus
Rovus Безжичен чистач

ID: 106102980 | SKU: 1000150903

Чистач кој е лесен, тивок и едноставен за маневрирање. Rovus Easy Sweeper е идеална за чистење внатре и надвор од вашиот дом. Олеснете ги вашите секојдневни домашни обврски со оваа неверојатен производ.

Rovus Безжичен чистач
2.490,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Чистење без напор

Изморени сте од влечење на големите правосмуклаки низ целиот дом за да го соберете и најмалиот неред? Дали трошите многу време и енергија за чистење на тешко-достапните места во и надвор од вашиот дом? Ви го претставуваме Rovus Easy Sweeper, револуционерниот чистач со кој секоја задача ќе ја завршите брзо и едноставно!

Лесен, безжичен и лесен за маневрирање, овој чистач значително ги олеснува вашите секојдневни обврски во домот. Можете да го користите и како рачен чистач за собирање на нечистотиите од скалите, мебелот или пак во автомобилот.

Понудата вклучува и подарок електростатичен прашко кој се поставува на рачката за чистење на недостапните места.

Поголема моќност

Сличните безжични чистачи кои се достапни на пазарот можат да работат 30 до 40 минути, додека пак Rovus ви овозможува речиси 75 минути континуирана работа.

Дополнителната моќност доаѓа од иновативната четка која се вади, чисти и може повторно да се користи, и која всушност метете, а не ја всмукувате нечистотијата. На овој начин нечистотијата е заробена во контејнерчето кое многу лесно се вади.

МОЌНОСТ – 3.6 V долготрајна батерија на полнење. Може да се користи до 70 минути со едно полнење

Без ќеси, филтри, кабли - без дополнителен трошок и губење на време;

Rovus Easy Sweeper чистачот можете да го користите со години без дополнителни трошоци.

Се што ви е потребно за секојдневното одржување на домот

Rovus Easy Sweeper е моќен чистач со интегрирана моторизирана четка благодарение на која вашите подови и останати површини секогаш ќе бидат чисти, рачка која се врти 360°со која ќе ги исчистите и тешко-достапните места, како и со прашко кој го прави овој апарат повеќенаменско помагало во вашиот дом.

Со дополнителните ЛЕД светилки интегрирани во четката и прашкото, вие нема да оставите ни најмала нечистотија во вашиот дом, дворот, гаражата или приколката.

Технички карактеристики
Дополнителни информации МОЌНОСТ – 3.6 V долготрајна батерија на полнење. Може да се користи до 70 минути со едно полнење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка