Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Rovus Broom Jet - Повеќенаменски чистач

Photo
Video
-63%

Надворешната површина е многу важен дел од вашиот дом, но нивното одржување знае да биде вистински предизвик. Rovus Broom Jet е идеално решение за чистење и одржување на домот и градината.

Брзо исчистете плочки, мермер, асфалт, бетон, стакло, па дури и автомобилот.

Четката во комбинација со вода ви нуди идеални резултати во чистењето, затоа што вградениот сунѓер ја отстранува вишокот вода од стаклото и автомобилот за да го намали времето на сушење.

Rovus Broom Jet - Повеќенаменски чистач

Редовна цена: 1.890,00 ден.


Специјална цена: 690,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Надворешната површина е многу важен дел од вашиот дом, но нивното одржување знае да биде вистински предизвик. Rovus Broom Jet е идеално решение за чистење и одржување на домот и градината.

Брзо исчистете плочки, мермер, асфалт, бетон, стакло, па дури и автомобилот.

Четката во комбинација со вода ви нуди идеални резултати во чистењето, затоа што вградениот сунѓер ја отстранува вишокот вода од стаклото и автомобилот за да го намали времето на сушење.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Надворешните површини се многу важен дел од вашиот дом, но нивното одржување е многу тешко.

Rovus Broom Jet е идеално решение за одржување на вашиот дом и градината. Без оглед на тоа дали станува збор за нечистотии, дамки од вода, оштетувања од сонцето, мувла или мов, овој револуционерен производ е неверојатно практичен. Кога ќе го поврзете со стандардно црево, тој го зголемува притисокот на водата во вашето домаќинство и ги отстранува сите наслаги.

Брзо исчистете плочки, мермер, асфалт, бетон, стакло, па дури и автомобилот.

Четката во комбинација со вода ви нуди идеални резултати во чистењето, затоа што вградениот сунѓер ја отстранува вишокот вода од стаклото и автомобилот за да го намали времето на сушење.

Продолжената рачка ќе ви помогне да ги исчистите и тешко достапните места.

Rovus Broom Jet производот е исто така опремен и со on/off прекинувач за контрола на протокот на вода. Заштедете време и пари на скапи чистачи, четки, метли и кофи со кои чистењето е многу понапорно, а да не ја споменуваме и употребата на штетните детергенти кои не само што ја загадуваат нашата планета, туку и кожата, предизвикувајќи алергии.

Постигнете одлични резултати само со моќта на водата.

Карактеристики:

 • Глава за четка
 • Прскалки (за голем и мал млаз)
 • Телескопска рачка
 • Прекинувач за регулирање на протокот на вода

Како функционира:

Едноставно прикачете го цревото кон четката и исчистете го нередот.

Rovus Broom Jet има четка со која ќе ги исчистите нечистотиите, и 14 независни отвори за вода со кои ќе се исплакнат остатоците.

Исто така, можете и да ја извадите четката и да ги наместите додатоците за прскалки и да ја искористите моќта на водата за да ги отстраните сите нечистотии.

Rovus Broom Jet има ексклузивен систем кој ви овозможува да го контролирате протокот на вода.

Телескопската рачка се продолжува и до 1,4м, па вие ќе може да ги исчистите и оние тешко достапни места.

3 во 1 функција:

 • 3 функции: за миење, четка и додаток за собирање вода
 • гумениот дел има за цел да го собере вишокот вода
 • со додавање на прскалките ќе можете да ја исплакнете површината
 • одличен за платформи, плочки, мермер, бетон, подови во гаражата и многу повеќе

Продолжена телескопска рачка:

 • телескопската рачка има за цел да ви помогне да ги исчистите и оние место до кои тешко можете да стигнете
 • должината на рачката зависи од намената

2 различни прскалки:

2 различни прскалки со кои ќе можете темелно да исчистите

 • контрола на протокот на вода
 • едноставно се поврзува со секое стандардно градинарско црево
Дополнителни информации

Во сетот добивате:

 • Голема четка (со 14 независни отвори за вода )
 • 2 различни прскалки (за темелно чистење)
 • Телескопска рачка (со далечинска контрола)

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star