Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Rovus Bluepower Навлака за пеглање

Bluepower Навлака за пеглање Rovus
Photos
 • Видеа
 • Слики
Bluepower Навлака за пеглање Rovus
Rovus Bluepower Навлака за пеглање

ID: 104596084 | SKU: 1000072636

Rovus BluePower навлаката за даска за пеглање има специјална Turbo Zone Технологија за полесно пеглање. Тоа е специјална силиконска зона која ја активира плочата на пеглите на пареа и нуди неверојатно намалување на триењето.

Rovus Bluepower Навлака за пеглање
390,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Rovus BluePower навлаката има специјална Turbo Zone Технологија за поедноставно пеглање.

Тоа е специјална силиконска зона која ја активира плочата на пеглите на пареа и нуди неверојатно намалување на триењето.

Навлаката има 2 одделни дела - цврста површина за пеглање и Turbo Zone за помал отпор. Придвижете ја загреаната пегла врз Turbo Zone делот и веднаш ќе ја забележите разликата во отпорот.

Turbo Zone делот не остава траги на ниту еден вид на ткаенина.

Една активација трае околу 15-30 минути пеглање.

Технички информации:

 • 100% памук
 • 140гр/м2
 • 3 слоја
 • Turbo Zone технологија
 • Димензија: 140 x 55 см
 • Дебелина на пената: 2 мм

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка